Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zöldbab és zöldborsófőzeléket...

Zöldbab és zöldborsófőzeléket hogyan készítsem el a 8 hónapos kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Zöldbab és zöldborsófőzeléket hogyan készítsem el a 8 hónapos kisfiamnak?

Ha felnőtt üvegeseket veszek abból is elkészíthetem?

Írnátok recepteket,hogy készítsem el?


2010. aug. 11. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:

azt a receptet hogy egy krumplihoz 10 szem borsó ne is olvasd el..


ez pl.:

[link]

én is igy szoktam csak nyáron nyersből


vagy itt is szemezgethetsz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__98..


zöldbabot nem szoktam.

2010. aug. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

bocsánat ne nézd nem jó a link felnőtteknek való lisztes rántásos.


elnézést!!!

2010. aug. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Borsóban tudok segíteni. Megpárolod, aztán nagyonbb lyukú levesszűrőn vagy ha van szitán áttöröd, mert héj nélkül javasolt adni. Ne add fel, az elején nehezen megy át a szűrőn, de egy pár perc után már elég látványosan kezd átpasszírozódni. Amikor ilyen idős volt, én még krumplival adtam neki, de szerintem csinálhatsz hozzá habarást tápszerből+rizslisztből. Így nagyon hasonló lesz, mint a "felnőtt borsófőzelék. Sok sikert!
2010. aug. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan beránthatod vagy behabarhatod neki. Már 4 hósan ajánlott a lisztes ételek adása. Az enyém már 13 hós,de 8 hósan már azt ette,amit magunknak főztem.
2010. aug. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
harmadik vagyok. Az első válaszához annyit, hogy a 10 borsós dolog ténylge túlzás, de annyi igazságtartalma van, hogy tényleg vigyázni kell a borsómennyiséggel, legalábbis amíg teljesen meg nem szokta.
2010. aug. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

igen de a 10 borsós az 6 hósoknak ilyen ismertető jellegü


az első link babarecept a második innen a gyik-ről való de rántásos.. ha gondolja a kérdező azt is lehet.bár gondolom nem erre vágyik.

2010. aug. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, szerintem a lisztet nem kellene még erőlteni. 4 hónaposnak pláne nem.
2010. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam, legalábbis a rendes lisztet nem, a rizsliszt már jobb. Az üvegeseknél is sokszor használják.
2010. aug. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnőm, hogy 8-9 hósan már főzelékből eheti a mienket (már ahogy nekünk csinálom), csak turmixolva.
2010. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!