Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok bevált a borostyánlánc...

Nálatok bevált a borostyánlánc? Ma tettem fel a kisfiamnak, szörnyen kínlódik valószínű a fogak miatt 4 hónapos.

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 21:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Semmit nem ér, csak felesleges pénzkidobás.
2011. nov. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Éjjel is hordtátok??
2011. nov. 7. 21:07
 3/16 anonim ***** válasza:
44%

Majd csak megfullad...

Nem is értem, hogy értelmes felnőtt hogy hiszi el ezt a marhaságot.

Adj neki Nurofent, vagy amit a doki mond, és kenegesd az ínyét Dentinox-szal.

2011. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
A fogzási problémákat nem csökkenti, de a megfulladás veszélyét növeli. Ha a gyereked élee nem fontos, akkor használd, egyébként inkább dobd ki.
2011. nov. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Hát köszi kedves...de inkább tömjem gyógyszerekkel a 4 hónapos babámat ez nagyon logikus.

A fulladás meg szerintem ki van küszöbölve kellően, hogy ne történjen meg ha utána olvasol. Egy próbát megér ha már nem alszol hónapok óta.De arra lennék kíváncsi aki használta mit tapasztalt az ilyen válaszolók kíméljenek ha lehet.Nem is értem

2011. nov. 7. 21:22
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

AKi azt tapasztalta, hogy nem használ, azt nem fogadod el.

A fulladás meg NINCS kiküszöbölve, minden évben van ilyen baleset, csak nem reklámozzák.

2011. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%

Szia!

Négy éves, illetve két éves unokatestvéreimnek van. Éjjel is rajtuk szokott lenni, és még egyszer sem fordult elő, hogy akár véletlenül is beleakadjanak. ŐK is a fogzás miatt kapták még anno a kisfiú is(ő a 4 éves),illetve a kislány is. Nekik használt.

2011. nov. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor köszi a választ én elfogadom csak már rögtön úgy állítanak be mint aki meg akarja fullasztani a gyerekét.
2011. nov. 7. 21:27
 9/16 anonim ***** válasza:
47%

Én is 4 hónaposan vettem egyet a kisebbik lányomnak, mert már mindent megpróbáltam, hogy ne 2-óránként keljen éjjel. Semmit nem segített, 5 hónaposan le is vettem.

Aztán kínomban megint visszaadtam rá 6 hónaposan, akkor bújt ki 2 foga.

Azóta is rajta van, most lesz 10 hónapos. Az elmúlt 6 hétben kibújt újabb 6 foga. Volt, amelyik nagyon megkínozta, volt amelyik kevésbé. Szerintem neki semmit sem ér a lánc, de megszokásból rajta van.

Más felesleges babaholmira is költöttem már el 3000 Ft-ot.


Egyébként nem tudom, miért is fulladna meg tőle, hiszen nem tud semmibe sem beleakadni, ami rászorítaná a nyakára.

2011. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi ezt jó hallani végre vmi pozitív is:)

Ma raktam rá és napok óta először szépen elaludt.

Hát reménykedem bár igaz adtam neki homeopátiás kúpot is.

Vmelyik talán ér valamit.:)Ha nem változik pár hét múlva én is leveszem mert nyugodtabb vagyok éjjel én is így, a nagyobbnál pont emiatt nem adtam a fulladástól féltem de annyira dícsérik sokan körülöttem gondoltam próba.

2011. nov. 7. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!