Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Quinny moodd, vagy quinny...

Bognar Aliz kérdése:

Quinny moodd, vagy quinny buzz sportkocsit ajánlanátok inkább? Tomegkozlekedunk,vidéken lakunk, kaka az aszfalt út

Figyelt kérdés

#Quinny moodd vagy buzz
2020. nov. 28. 20:57
A kérdező szavazást indított:
Moodd
Buzz
 1/7 anonim ***** válasza:
3 kérekűt nem ajánlok buszra felcipelgetni. Akkor már inkább a hubb
2020. nov. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Quinny Buzz Xtra
2020. nov. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem az érdekelne, hogy hogy szűkítetted le pont erre a kettőre?

Az összes quinny modell (amit ismerek) egyik se épp tömegközlekedésre való.

Nehezek és túl szélesek, nehéz velük tömegben manőverezni vagy épp feltenni a buszra. Még akkor is, ha alacsonypadlós.

Tömegezni 10 kiló alatti keskeny kocsi való. Azok között is van terepet bíró.

2020. nov. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Óriásiak egyébként tényleg a Quinny babakocsik, kivéve a Zapp de az meg terepre alkalmatlan. Tömegközlekedésnél gyűlölni fogsz egy ilyen nagy batár babakocsit. Én amit ajánlok az a Cybex Balios S / Talos S az örökzöldek, keskeny és könnyebb babakocsik, terepre a Talos jobb talán és nem akkora nagyok mint a Quinny de sajnos nehéz ez, mert az utazós és a terep halmaz babakocsiknál nem igazán metszik egymást. Esetleg a Cybex Eezy+ még az aminek nagyobb kerekei vannak és abszolút kompakt.
2020. nov. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek a két szempontnak nem felel meg egy babakocsi sem (terep + tömegközlekedés) amúgy a városba mész tomegkozl-sel?

Én pl tartok egy városi quinnyt a csomagtartomba (kocsival járunk) és van egy nagy batarom a faluba :)

2020. nov. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5, szerintem a Cybex Balios S simán megfelel ennek.

Elmegy macskakövön, kavicson, erdei ösvényen, kátyús úton és homokon is egy kézzel tolva, miközben nem is rázza ki a gyerekből a lelket.

Ehhez képest (a többi hasonlóhoz képest, lásd quinny 15 kilóval) még nem is nehéz. Ha nem kell több emeletet cipelni, könnyedén boldogul vele az ember.

És határozottan keskeny "nyomtávú" modell, könnyű manőverezni vele buszon, szűkös boltban is.

Nekünk volt, szerettem. Csak azért cseréltem le egy szintén Cybex babakocsira, mert olyan helyre költöztünk, ahol sokat kellett emelni.

2020. nov. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most néztem amit írtál előző, azért az is 11 kg... De kinek mi a nehéz, én örülök hogy annál is konnyebbet választottam városinak, de mint írtam én kocsival járok pl bevásárolni tehát pl csomagtartó meg ilyesmi nem volt szempont
2020. nov. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!