Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol talaok gyonyoru jatekbabat?

Hol talaok gyonyoru jatekbabat?

Figyelt kérdés

Kislanyomnak karacsonyra egy babat szeretnenk venni legszivesebben little dutchos rongybabat vennek de az nem erdekli annyira inkabb az az echte muanyag tipikus baba abbol viszont vmi rettenet rondakat talalok csak pl regioban jezusom....


Szoval tudnatok ajanlani olyan helyet ahol tenyleg szep igenyes babakat lehet venni?


2020. dec. 4. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Götz babák?
2020. dec. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Miss Endzsi ***** válasza:
84%
Götz baba, gyerekkorom kedvence, emlékszem még mindig, amikor megkaptam, az volt a legjobb ajándék.
2020. dec. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Miss Endzsi ***** válasza:
De szerintem ez is szép: [link]
2020. dec. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a Tescbol van 2 ilyenünk, de már nem lehet kapni nagy bánatomra... [link]
2020. dec. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2020. dec. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kislányomnak Llorens babája van, nagyon szép, nagyon szereti. Gyönyörű ruhácskáik vannak, nem az a csicsa brutál színes. Szerintem nagyon szépek.

[link]

2020. dec. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Múltkor volt itt egy anyuka aki minden áron babát akart a lányának venni. Ő linkelt szépet. Megpróbálom megkeresni....
2020. dec. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez mennyire szép, szerintem nem csúnya és beszél:

[link]

2020. dec. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Menőcsajszi72 ***** válasza:
Paola reina, az Gyönyörű
2022. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!