Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erröl a cikkről?

Mit gondoltok erröl a cikkről?

Figyelt kérdés

[link]

Ha csak a százalékokat nézzük akkor megdöbentö nem gondoljátok?


2010. aug. 11. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmas!

Az ilyen "szülő" nem érdemli meg a gyereket.

Egy gyerek lehet rossz vagy csínytalan, de haragudni nem lehet rá:)Nem még hogy bántani...

2010. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tényleg megdöbbentő! Egyetem alatt gyakorlaton voltam egy csecsemőotthonban. Volt ott egy pici baba, akinek el volt törve a combcsontja, mert az apja falhozvágta amiért sírt! Na, amikor ezt meghallottam, olyan ideges lettem, h. kedvem lett volna kikeresni a családjának a nevét, címét, elmenni hozzájuk 4 verőlegénnyel és az apát falhoz csapkodni párszor... Szóval sajna a statisztika igaz lehet... borzasztó, az ilyen szülő nem ember, nem is állat, még egysejűnek sem mondanám!
2010. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

érdekes.

csak arról nem szól a cikk,hogy az elkészült kisfilmet hol lehet megnézni...

és mit tartanak megrázásnak?ha hóna alatt fogja és úgy ráz egy csecsemőt?vagy hátán/hasán fekve?és mennyire erősen voltak rázva?És hányszor?naponta többször?

2010. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En kulfoldon elek es tenleg mar a korhazba vagy a vedono latogatasnal (pontosan mar nem emlekszem) de kapsz egy ilyen kis felvilagosito konyvecsket amibe nagy piros betukkel irja, hogy nem szabad megrazni kisbabat. Foleg amig pici mert a feje nagyon nehez es ahogy megrazza valaki emiatt elore hatra leng a szamara legnehezebb testresz es emiatt kisebb vererek pattanhatnak meg az agyban. Ezert okozhat kisebbtol sulyosabb seruleseket, sot halat is. Itt nagyon figyelmeztetnek erre. A gyerekuket bantalmazo szuloket nem ertem, es nagyon elszomorit a dolog. Ahol en elek most halt meg egy 2 eves kisfiu emiatt. Inkabb nem is irom le hogyan. :(
2010. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsenek kellőképp a szülők felkészítve, a védőnői szolgálat kicsit jobban odafigyelhetne, szakmailag felkészültebb lehetne. Nálunk csak jön-megy a kiscsaj, mármint a "védőnő".
2010. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21:12-es az en kisfuzetembe azt irja, hogy meg picit sem szabad megrazni es persze a baba koratol is fugg, mennyire lesz sulyos a serules. A legveszeljesebb ha felulteted vagy megemeled a hona alatt es megrazod mert ettol dol a kis feje elore meg hatra es a pici hajszalerek megpattanhatnak amik a nyak meg az agy reszt kotik ossze. Minel picibb a baba annal nehezebb a kis feje es annal nagyobb karosodast okozhat. A kisfuzet arra figyelmezteti az itteni szuloket, hogy ha faradtak, idegesek mert a baba nem hagyja abba a sirast nehogy megrazzak meg veletelnul sem vagy kicsit se.
2010. aug. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2010. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Úgy látom a véleményünk megegyezik!!!

Nekem egyik ismerösöm bántalmazta a gyerekét de szerencsére az anyának volt annyi esze hogy feljelentette és lecsukták két évre sulyos testi sértésért és kiskoru bántalmazásáért.Most zajlik a per hogy eltiltsák a gyerektől de a biroság azt mondogatja hogy megjavul a börtönben.Én nem hiszem aki egyszer bántalmazta a kicsit az megteheti töbször is.Egyébként a kicsinek szerencsére csak zuzodásai lettek meg megrepedt egy karcsontja.

Én szivem szerint egy életre lecsuknám az ilyen embereket.

2010. aug. 11. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!