Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Debreceni klinika! mit gondolt...

Debreceni klinika! mit gondoltok erről a cikkről? Tapasztalatok nemrég szült anyukák?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 30. 14:17
 1/3 A kérdező kommentje:
van hozzá videó is lentébb
2011. aug. 30. 14:20
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem ítélem el őket.Problémák mindenhol lehetnek és sajnos ez most nagyon rosszkor jött pár kismamának.Persze a szülő nőket is megértem,mert gondolom meghitt,nyugodt környezetre vágytak.

Én amikor szültem a folyosón kellett vajúdnom.Minden orvos,nővér,műtős...stb szeme láttára.Az első ágyon szültem és közben még ketten jöttek,mondanom sem kell,hogy amikor elmentek az ágyam mellett mindent láttak.Engem ez nem zavart,akkor és abban a helyzetben az ember nem foglalkozik ilyesmivel.

2011. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
Kiskunhalason is max. 6-an vannak egy teremben, csak egy függöny húznak el, ha jön a kitolás. Nincs is más opció. Az én vajúdásomat és szülésemet is végighallgatta egy nő, aki meg visszatartáson volt ott. A férjem végig bent lehetett hálistennek.
2011. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!