Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nàthàs baba nem tud aludni....

Nàthàs baba nem tud aludni. Van ötlet?

Figyelt kérdés
Hazahozta a nagyobbik a sulibol ujfent a takonykor. 36 oraja vagyok ebren,a max ido amit alszik 25-30 perc,a koztes idoben vegig sir. Ennyi ido alatt el sem birok aludni,segitsegem sajnos nincs. Mar nem lazas ,eszik,iszik,de a faradtsagtol eszèt veszti mar,meg en is. Szedulok es hanyingerem van az almossagtol. Hiaba szivom neki,20 perc mulva ugyanaz. Sirva ebred mert nem kap levegot. Meddig tarthat ez meg? Migrenem is van,ha minden takonynal ez lesz,akkor en kilepek az ablakon. Mar az osszes szomszed szolt,olyan mintha olnenk a gyereket,pedig csak faradt. :(
2020. dec. 9. 13:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Orrspray esetleg? Bocsi, csak nem írtad, hogy használtátok e. Mennyi idős baba?
2020. dec. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
11 hós. Fújok neki,igen,megse tud aludni. Persze mindki beteg,aludnank,pihennènk,de nem tudunk.
2020. dec. 9. 13:42
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bevált az eukaliptuszos, levendulás párásítás is.
2020. dec. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Plusz még ezeket vetem be: csontleves (11 hónaposan már nyugodtan ehet), kamillatea, kuckuc tea (herbária azt hiszem), sósvizes fürdés, inhalálás, infralámpa...
2020. dec. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Infram,inhalatorom nincs. Parasitas felejtos,kis lakaban ketszer mosok teregetek,60%os mar igy is a pàra.
2020. dec. 9. 14:09
 6/20 anonim ***** válasza:
48%
Hordozóban nem nyugszik meg kicsit?
2020. dec. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Van ez a baby tengervizes orrspray. Én azzal fújtam be neki, aztán orrsziporszi vagy van elemes orrszi is. Naponta többször is lehet. Kb 3-4 nap alatt a durva takony elmúlt nálunk mindig ettől. Ja és utána nasivin baby-t cseppentettem bele neki. Szóval tengervizes spray+orrszizás+nasivin baby
2020. dec. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok

. Ég annyit, hogy ezt a műveletet minden szopizás vagy evés előtt, ill. alvás előtt csináltam. Plussz éjjel is egyszer, ha nagyon nem bírta.

2020. dec. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem sem segített sok dolog azt az 5 nap-1 hetet végig kínlódtuk mind a ketten. Nekem napokig volt lázas is.
2020. dec. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Na, mire leírtam volna elküldtem..

Nekem a baba teák segítettek valamennyit, a Mecsek például hamar le tudta nyugtatni.Langyosan vagy kicsit melegebben kínáltam vele a torka jobban volt, a meleg pedig utat engedett a levegőnek az orrában.

Ezen felül felpolcoltam a kiságyban a matracot egy kicsit, hogy a feje magasabban legyen. Így nem dugult be esténként sokáig az orra,1-2 órát végig tudott aludni.


Lassan egy éves lesz, meg kell kérdezni a dokit, hogy ajánlana-e már egy egy kis kanál mézet, azzal lehet ízesíteni a teát is, úgy könnyebben isszák.


Az ilyen Milupa meg Kecskeméti féle instant tea offos, abban annyi cukor van, hogy még kevesebbet fogtok aludni..(!)

2020. dec. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!