Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék a babámnak babahintá...

Szeretnék a babámnak babahintát/pihenőszéket, jövő héten lesz 3 hónapos. Ki tudjuk még használni? Link.

Figyelt kérdés

[link]

Itt van egy pár, ha tudnátok segíteni azt megköszönném.

Minden ötletet, véleményt előre is köszönöm szépen.


2010. aug. 12. 07:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én csak ajánlani tudom!Szerintem ki tudjátok használni,bár nézd majd meg hány kg-ig javasolják,többféle van.Nekünk esőerdő hinta van a nagyobb fajta,3 hetes volt mikor elkezdett hintázni,mai napig imádja Ő is és Én is:-))Megnyugtatja ha sir,el alszik benne,vagy csak egyszerüen jól érzi magát benne.Az én kislányom is 3 hónapos,szerintem kb novemberig lesz jó neki.Te melyik fajtát nézted ki?
2010. aug. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, hogy én ilyen drágát nem vennék. Mi olyat vettünk, ami 18 kg-ig jó, és fele annyiba kerül. Ilyen: [link]

Most akarjuk eladni, mert már csak arra használná a kisfiam (ha hagynám), hogy beleálljon, és úgy hintázzon. Életveszély, amit művel vele. Mondjuk őt úgy hívják, hogy Rajczi "Nulla-félelem-érzet" Attila. :)

2010. aug. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mi amit pénzt kaptunk babalátogatóba, abból mondom veszek pihenőszéket. Úgyis mindenki dicséri. Nézegettem, válogattam, arra jutottam, hogy veszek hintát, az már nem sokkal drágább, és még hintázik is. Elrontottam!! A kettő nem ugyanaz. Hiába írják rá a hintára, hogy 0-tól, nem olyan. Megbántam, hogy nem sima pihenőszéket vettem, mert a hintában nem tud úgy feküdni, hiába állítható a háttámlája. Úgyhogy ha elfogadsz egy tanácsot tőlem, akkor ezek közül egyiket se venném meg, hanem CSAK pihiszéket.


[link]

2010. aug. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
SZia Első! FP.Baby Gear 3in 1 és ami alatta van, mivel már 7 kilót egy picit átléptük, a 9 kilósakat ki is zártam. :-)Ha a hintát már kinőttük akkor még mindig ott a pihenőszék.
2010. aug. 12. 08:51
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves 3. én is igy vagyok, sokat nézegettem a pihiszékeket, majd a hintákat ugyanilyen elven mint ahogy te gondolkodtál.

Ez a két modell lehet csak pihiszék is, vagy ez nem olyan jó?

Megnéznétek?

2010. aug. 12. 08:54
 6/13 anonim ***** válasza:

Az a kettő, amit kinéztél, lehet pihenőszék, és legalább 18 kg-ig használható is, tehát ebből szempontból okés, de én tényleg nem fizetnék a hinta funkcióért ennyi pénzt.

De Ti tudjátok, tényleg....

Szerintem elég lenne egy pihenőszék is, az én kisfiamnak sem hiányzott a hinta. Amennyit igényelte, annyit tudtam én is hintáztatni, lökni saját kézzel. És a rezgő funkció is tök elég volt annyira, hogy megnyugtassa, ha kicsit nyűgi volt.

2010. aug. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi 5 hetesen vettük az elektromos hintát,de nem igazán tartozott a kisfiam kedvence közé.Egyébként is,amit mi vettünk 9 kg-ig jó,így nem sokáig tudtuk használni,mivel elég nagy súllyal is született.Most 8 hónapos s egy hónapja adtuk el.Mikor benne hagytam felült magától s majdnem kiesett.Már fejjel lefelé volt a szőnyegen.Onnantól kezdve nem tettem bele.Kész életveszély.Én inkább nem ajánlom a hintát!

2010. aug. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok


Teljesen egyetértek Banyucival így utólag. Nem szerette a hintát. Először az esőerdős pihiszéket akartam megvenni, és abból lett farmos hinta ( [link] :DD Alig használtuk. Mikor elkezdtem hozzátáplálni, abból etettem, de nem maradt meg benne, akár hogy hintázott, akár hogy zenélt. Barátnőmnek az esőerdős pihenőszék van, és 5 hónaposan beletettem a fiam, még akkor is érdekesnek találta a vízesést, meg ilyeneket. Csak majdnem összecsuklott alatta, mert már 10kg felé volt akkor :))


Ne a pénzel, hanem ésszel gondolkozz!!! A másodiknak tutira veszek, hiába van hinta.

2010. aug. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia! Mi ilyet vettünk:

[link]

6 hónaposan kapta, két hónapja használjuk és remekül bevált, nagyon jókat alszik benne. Van hozzá egy rugó, így ha ugrál benne, akkor rugózik, jól szórakozik rajta.

2010. aug. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Beszéltem az egyik ismerősömmel és kiderült nekik van az egyik amit kinéztem,és olyan rendi hogy kölcsönadja pár napra. Ki tudjuk probálni mi jön be a fiamnak.

Rendesek vagytok a segítségért.

2010. aug. 12. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!