Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudja valaki, hogy hol tudok...

Tudja valaki, hogy hol tudok beszerezni egy ilyen rongyit? (link)

Figyelt kérdés

Ez a kislányom alvós rongyija. A tescóból kapta tavaly karácsonyra, akkor még rengeteg volt belőle. Aztán tavaszra a kedvencévé vált és azóta már számtalan tescóban néztem sehol nincs ilyen. Állandóan nála van én meg rettegek, hogy 1X elhagyjuk (már majdnem megtörtént)

Ha esetleg van valaki akinek nem kell attól szívesen megvenném vagy az is jó, ha valaki megmondja, hogy melyik tescóban látott mostanában ilyet:


[link]


2011. okt. 19. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Szia Gyorsan írj privit, nehogy töröljék a kérdést... Nekünk van- valahol, a kislányom nem volt rongyival alvó... Remélem, más is tud segíteni, meg esetleg kapható, de próbálom megkeresni...
2011. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

megkaptam a leveled, keresem.. nem, nem a link miatt törölhetik, ha felmerül a moderátorban, hogy hirdetés, törli.. :-(

jelzem, ha megtaláltam! Ági

2011. okt. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Remélem nem veszik hirdetésnek :(

Köszönöm neked nagyon aranyos vagy :)

2011. okt. 19. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!