Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is megérzi a...

Más babája is megérzi a frontokat és az időjárás változást?

Figyelt kérdés
Kislányom 10 hónapos múlt. Amikor "normális" az idő, semmi gond nincs vele. Eljátszik a járókában egyedül bizonyos ideig. Alszik napont kétszer 1-1,5 órát, nyugodt, kipihent. Amikor viszont változás, vagy vihat jön, vagy túl meleg van borul minden. Csak nyűglődik, nyafog, hisztizik mindenért. Persze tudom, hogy ez nem hiszti valójában, hanem minden az idő miatt van, de ilyenkor estére már eléggé kiakadok. Főleg mivel egyedül vagyok vele, apuci ugyanis külföldön dolgozik. Más picúrját is ennyire megviselik ezek a dolgok?
2010. aug. 12. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
hajjaj,rosszabb,mint egy vénasszony.még szép napsütéses idő van,de a kisfiam megbolondul,akkor tudom,hogy másnapra jön a front.8 hónapos,de már pocakban is ezt csinálta.
2010. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

4 hónapos a kislányom és ugyanez a helyzet nálunk is. Pluszban még a telihold is bezavar nálunk.

Keresztfiam 6 éves, de még rajta is észre lehet venni az időjárásváltozást.

2010. aug. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem nálunk is hasonló a helyzet. 4,5 hónapos és sokszor tényleg nem tudom eldönteni, hogy a foga jön, vagy front, és attól nyüglődik egész nap. :-(((

aztán " beáll " valamilyen normális idő és láss csodát, nyugodtabb.


ui.: tiszteletem és elismerésem Nektek, hogy Férjed külföldön van, és Te egyedül vagy a Babával.

2010. aug. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálunk is bekavar pluszban a fogzás is, de emiatt végülis nem panaszkodom. Van néha kis nyűgi amiatt is...néha estére kap elalvás előtt egy kis nurofen szirupot, meg dentinoxozunk. Tűrhetően vészelte át eddig. 5 van kint neki, most fedeztem fel a hatodik kis hegyét. Apának meg muszáj kint lennie, mert az anyagi helyzetünk nem hagy más lehetőséget. Bár kínlódás mindhármunknak, mivel él-hal a lányáért. Addig csináljuk csak, ameddig muszáj.
2010. aug. 12. 11:55
 5/5 anonim ***** válasza:
sajnos nálunk is ez a helyzet.mostanában ezeknek a hülye időknek köszönhetően szinte semmit nem tudok tőle csinálni,és én ráadásul egyedülálló anyuka vagyok a kiscsjszi pedig 3 hónapos.nehéz ilyenkor vele....
2010. aug. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!