Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kehidakustányi fürdő és a...

Kehidakustányi fürdő és a hotel tényleg annyira bababarát? Tapasztalatok róla?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:

múlthéten voltam ott.

Egyedül azt vettem észre, hogy elkülönített babarészlet volt, napozóággyal meg ilyenekkel. Ja, meg van babapancsoló is.

én mást nem vettem észre ott.

7hós anyuka

2010. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bocs, babarészleg
2010. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi egyéves kisfiunkkal voltunk ott pár hete. Van külön baba-mama szoba, ahogy az első válaszoló írta, ott el is tudod altatni a babát, viszonylag csendes. Van kinti és benti pancsoló, játszótér, megmelegítik a babakaját, vannak pelenkázók, ilyesmi.

Én többet nem is várok el egy "bababarát" strandtól, szerintem ez bőven elég.

A hotelről nem tudok nyilatkozni, nem ott szálltunk meg.


Amúgy felnőtt szemmel nagyon jó strand!

2010. aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Alsópáhokon a Kolping Hotel tuti bababarát, bár én sem voltam, de jókat hallottam róla és a honlapjuk is elég meggyőző. Árban nem tudom mennyit szántok a dologra.
2010. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Ezt a helyet nem ismerem. Én ezekről hallottam, hogy jók: Hunguest Hotel Pelion Tapolca, Hunguest Hotel Forrás Szeged, Sümegen a Hotel Kapitány. Ha érdekel még csak szólj
2010. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3 napot töltöttünk el ott júliusban 15 hós babánkkal. Nagyon bababarát, főleg, ha ún. babás szobát kértek. Ugyanannyi az ára, mint egy rendes szobának. A baba egy külön szobarészben tud aludni, ajtóval leválasztva, így Ti is tudtok pihenni. Van gyerekágy, légzésfigyelő, pelenkázó, bébiétel-melegítő , bili, kiskád stb. szóval minden.

A pancsizó nagyon tuti. Imádni fogjátok, szerintem jó döntés.

2010. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Bababarát szobát kértünk, remélem azt is kapunk. Örülök, hogy volt pozitív visszajelzés is a fürdőről.

2010. aug. 13. 10:38
 8/8 anonim válasza:
Mi, amikor 2 tstvéremmel kisebbek voltunk, éveken keresztül oda jártunk nyaralni. Nagyon jó élmények fűződnek oda, és arra emlékszem, hogy voltak külön gyerekfoglalkozások is(még mindig meg van a babám, amit 3 évesen ott kötöttem), meg mindenhol külön gyerekrész.
2016. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!