Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szopisztrájk fogzás miatt, mi...

Szopisztrájk fogzás miatt, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

6 hónapos kislányom 3,5 hónapos kora óta fogzik. 2 fogacskája már van. Nagyon megviseli, állandóan rágcsál vmit (kezét, lábát, ruháját, játékát, takarót, bármit!!!!), éjszaka is kínozza, de a nappalok rosszabbak. Kétségbe vagyok esve, mert alig tud enni, anyatejes + kis pótlást szokott kapni, de 1 hete szörnyen elhatalmasodott a fájdalma.

Kenem Dologéllel, Anaftin baby-vel, homeo bogyózunk hónapok óta...de semmi. Nurofent adtam neki keveset, de végtelenségig azt sem szabad. Szopizni nem tud, a vákumtól még jobban fáj neki. A cumisüvegből még úgy ahogy megissza, de sokszor csak kinyomja a nyelvével.

Nem hízik...megőrülök :( :(

Meddig tarthat még ez az intenzív fájdalom? Van valami megoldás, amivel segíthetnék rajta?



2020. dec. 15. 14:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Képzeljétek, ma voltunk oltáson, s megemlítettem a gyerekorvosnak, hogy a baba a rettentő érzékeny ínye miatt nem tud 'rendes' adagokat enni, mit javasol. Azt mondta: a fogzás nem befolyásolja az evést...

Én nem vagyok orvos, csak anyuka, de szerintem nagyon is befolyásolja, látom mit kínlódik, szenved szegénykém néhány mili tápért vagy anyatejért. Komolyan mondom, itt a gyakori kérdéseken több, hasznosabb tanácsot gyűjtöttem, mint a gyerekorvosi rendelőben.

Kiábrándító :(

2020. dec. 18. 11:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!