Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ház fut, a babát folyamatosa...

A ház fut, a babát folyamatosan fogni vagy szórakoztatni kell. Ennyire ügyetlen lennék?

Figyelt kérdés

16 hetes a kislányom és születésétől fogva vagy csak ölben van el (néha napján fél órát nézelődik a hordozójában) vagy csak úgy, hogy ő fekszik és mi szórakoztatjuk. Próbáltam leszoktatni az ölben levésről, de képes fél órát is ordítani, ha éppen nem tudom felvenni (korábban a feje is kékült a sírástól, ezért nem kísérletezem nagyon vele, hogy sírni hagyom). Imádom őt és imádom, hogy így ragaszkodik, de sajnos a lakás fut, főzni születése óta 3x tudtam (nem alszik nagyon napközben és ha igen, akkor sokszor még tanulok is mellette, ráadásul sosem tudom mennyit fog éppen aludni és egy hosszabb főzést nem mernék bevállalni). Én ezt még el is engedném, de a férjem nővérének 5 héttel idősebb csak a kisfia és teljesen toppon van segítség nélkül: a házuk ragyog, hetente többször főz, ami nekem sokkoló, hogy még süt is úgy, hogy 2 gyereke van. A férjem állandóan a nővérével példálózik, amitől még rosszabb anyának érzem magam...


Ti mennyire tudtok haladni ennyi idős babától a háztatással és hogyan oldjátok meg?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2020. dec. 17. 11:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit a rendelt, részletekben elkészített... Stb kajához. Nekem szülés után jó barátom lett a mirelit és az alap por. Nagyon sokat tudsz rövidíteni a főzés idején
2020. dec. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!