Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapszeres csecsemo, vizeshasme...

Tapszeres csecsemo, vizeshasmenes. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

1 honapos a baba, es 3. Napja vizes hasmenese van, de napi akar 8-10x is. Tapszert kap csak szuletese ota.

Korhazba bevittem ma, verkepe jolett, tapszer cseret nem javasoltak mert ezt kapja szuletese ota es gond eddig nem volt, se gyogyszert nem irtak ki, de nem tudjak az okat.

Kozerzete jo, etvagya is.

Azt mondtak ha belazasodna vigyem vissza, de azon kivul hetfon menjunk ujra.

Valamit esetleg tudok tenni? Tobb tapszer + kevesebb viz esetleg ? Bar felek akkor meg a kiszaradastol.



2020. dec. 19. 19:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Infuziot kapott ma.
2020. dec. 19. 19:13
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Ideje volt, kiszárad és meghal másképp...
2020. dec. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Hát én csodálom, hogy kiengedtek benneteket? Székletmintát vettek tőle?
2020. dec. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is fura, hogy kiengedtek. Szerintem te többet nem tudsz tenni de 3 hó alatt kb mindennel bent tartanak biztos ami.biztos hiszen hipp.hopp kiszáradhatnak...
2020. dec. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Akartak venni de persze amikor a korhazba voltunk nem kakilt, pedig reggel 10 ota ben voltunk es most ertunk haza.

Mielott bementunk 6x kakilt ejjfelota, es perszee amint hazaertunk most megint 1x, de a

korhazba semmi.

Csinaltak neki covid tesztet, vervetelt es infuziot kapot. Meg ellenoriztek a homersekletet stb vegig.

Nalunk ma csak surgesegi van, hetfon lesz ben a sima orvosa, gondolom azert mondtak hogy ha nem lessz semmi mas baja ma holnap akkor hetfon menjunk vissza.

2020. dec. 19. 19:39
 6/13 A kérdező kommentje:

A kiszaradasra probaltam vigyazni, higabb tapszert kapott es sokszor babavizet is, de most mondta az orvos hogy vizet ne adjak neki 6 honapos koraig.

Most javasolta a csalad hogy ne legyen higabb a tapszer pont hogy kevesebb vizet tegyek bele hatha megfogja a hasat, de akkor meg felnek hogy kiszarad.

2020. dec. 19. 19:42
 7/13 A kérdező kommentje:
Kulfoldon elunk amugy. Lehet itt masok a szokasok, nem tudom..:/
2020. dec. 19. 19:44
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nyugodtan add a szokásosan kevert adagot. Az víz is és tápanyag is. Ha a szokásos adagot megeszi, nem hinném, hogy kiszárad. Én pár korty vizet két étkezes kozott biztos adnék ha nem veszi el az etvágyát. Lehet tejallergia is hetfon mindenkepp doki.
2020. dec. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Koszonom. A vizet szereti, eddig kapot mindig, csak ma zavartak ossze azzal hogy ne adjak neki.

Bizom benne hogy hetfore elmulik bar akkor is elmegyunk a dokihoz.

2020. dec. 19. 20:00
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Jobbulást neki.
2020. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!