Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi tápszert eszik a 3...

Mennyi tápszert eszik a 3 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Kevés nagyon a tejem, de küzdök. Egy evés alkalmával kb. 30 ml anyatejet és 150 ml tápszert iszik a lányom. Egy nap átlag 7 alkalommal. Ezt a gyermekorvosom rengetegnek tartja és kérte, hogy ne növeljük, sőt csökkentsük, a védőnő szerint pont elég. Evés után sokszor sír, hogy éhes. Nagy és hosszú, arányos (a védőnő súly-magasság táblázata szerint is) baba. Nektek mennyit eszik a babátok?
2020. dec. 23. 22:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
Az tul sok, fájni fog a hasa. 125 elég kell hogy legyen, összesen.
2020. dec. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor mit csináljak, hogy ne sírjon, hogy éhes? Komfortszoptassam?
2020. dec. 23. 22:48
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
Azt sajnos nemmtudom, mi apránként noveltük az adagját. Nem kellett visszafogni. Megpróbálhatod hogy adsz neki 90 tápszert majd ciciből. És amikor szopik csak elfárad és jó esetben bealszik a melleden. Ha sír akkor nem tudom mi a jó megoldás. Dokit is érdemes lenne megkérdezni a hogyanról.
2020. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hányasz cumija van? 1es gondolom. Ha 2 lenne akkor visszatérhetnél az 1re, abbol nehezebben jön.
2020. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi!


Megkérdeztem az doktornőt, azt mondta, hogy fokozatosan csökkentsem az adagot és hagyjam sírni. Evés közben hagyjak kisebb szüneteket és hagyjam sírni.


Olyan keservesen sír, sajnálom szegényt, hogy éhes.

2020. dec. 23. 23:12
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Úristen... Nem hiszem el, hogy léteznek olyan anyukák, akik mások tanácsára hagyják sírni a gyereküket!!! Adjál már neki annyi kaját, amennyit kér!!! Nem hiszem el, komolyan... Tipikusan az az anyuka vagy, aki ha szoptatná a gyereket, akkor 10 perc után elvenné a cicit három órára... 🤦‍♀️
2020. dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
Kedves 6os, szerinted a doki is hülyeséget mond? Rá sem kellene hallgatni?
2020. dec. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Pontosan!! Nekem is azt mondta az anyatejes babámra,hogy két hónaposan már csak 3 óránként kéne szopnia, húzzam az időt, adjak egy korty vizet, stb... Ha hallgattam volna rá, lett volna akkor egy nagyon rossz kedvű éhes gyerekem, és most tápszeres lenne, mert az biztos út az elapadáshoz. Még mindig gyakrabban eszik mint 3 óra, de SOHA NEM VOLT SE HASFÀJÓS, SE KÖVÉR. Gyönyörű szép karcsú, igény szerint etetett babám van... Te sem percre pontosan eszel...🤦‍♀️
2020. dec. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
#7 Orbitális hülyeséget mond az orvosuk..
2020. dec. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha éhes adj neki enni, mi sok nekik?.. soha sem mondták meg hogy mennyit egyen a gyerekem, megkérdezték megmondtam az igazat és ennyi. 1,5 hónapig csak anyatejes és a 2. Hónaptól csak tapszeres volt, 4 hónaposan megduplázta a születési súlyát, nem volt dagadt, még sem szóltak egy szót sem. Csak hogy milyen szép nagyfiú, milyen jól hízik stb. 15 hónapos és sokat nyúlt, már szinte vékonyka, de súlyos.. 12,5 kiló, de nem látszik rajta. 85 cm
2020. dec. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!