Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espumisant és gripe waterert...

Espumisant és gripe waterert lehet egyszerre adni? Vagy felváltva étkezésenként? Az infacol sajnos nem segített, így most éjjel elkezdtük az espumisant, de most is nyekereg a kicsi fiam.1 hónapos a babám.

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 03:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak nyekereg,akkor ne adj neki semmit!Seemi baja em lesz egy kis sírástól! Feleslegesen ne tömd gyógyszerrel! Hagyj a szopik között elég időt,akkor nem fáj annyit a hasa. Inkább maszírozd vagy tornáztasd.
2010. aug. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor "csak" nyekergett en sem adtam neki, aztan az lett belole, hogy uvoltott mint a sakal es akkor mar semmi sem hasznalt. Sem az Espumisan, sem a Gripe Water. Mondtam a dokinenak es mondta hogy hasznaljam inkabb a Bonnisant, de rendszeresen. Aztan elkezdtem adni neki rendszeresen a Bonnisan-t (3x10 csepp) es lassan elmulott a nehez idoszak.
2010. aug. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk azt mondta a védőnőnk, hogy felváltva sem lehet adni a kettőt, vagy csak az egyiket használjátok rendszeresen vagy csak a másikat! Nekünk amúgy az Espumisan vált be, babája válogatja. Etetés előtt próbáld tornáztatni, felnyomod óvatosan a két kis lábát a pocijához egyszerre, majd felváltva, ezt ismételjétek úgy 5-6x. Etetés után pedig jó alaposan büfiztesd meg és ne félj hasra tenni a babát, hasfájós babáknak ajánlják, így "jön" a büfi, puki és minden. :-) Az én kisfiam 4 hetes kora óta hason alszik és sokkal nyugodtabb volt már az első alkalomnál, mint mikor a hátán feküdt. Most 10 hós. :-)
2010. aug. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A nyekergés álmában van, de sajna üvölt nagyon, csak mikor "beájul" és alszik akkor is nyekereg, szenved nagyon.


Úgy néz ki talán használ az espu, de majd este kiderül. Ma még nem üvöltött a pocitól.

2010. aug. 13. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!