Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aggódom, mert a 3,5 hónapos...

Aggódom, mert a 3,5 hónapos babám néhány napja alig eszik. Mitől lehet, van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mennyit eszik pontosan, mert nincs mérlegünk, de múlt héten egy szoptatás még 30 percig tartott, most meg 5-5 perc mindkét cici, aztán kiköpi. Úgy tűnik, mint aki jól lakott, aranyosan mosolyog utána. De nem lehet, hogy ennyi idő alatt annyit egyen, hogy elég legyen neki! Ennek aztán az a vége, hogy ha megnyikkan, azonnal azt hiszem, biztos éhes, hiszen alig evett, próbálom megetetni újra, de nem kell neki. Ráadásul gondolom ezzel van összefüggésben, hogy újra elkezdett éjszaka szopizni, pedig már régóta átaludta az éjszakát. Mit tegyek? Köszi szépen!
2010. aug. 13. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

SZERINTEM a meleg miatt lehet meg ezek a frontok nekem babóm 6 hónapos és ő is alig eszik az ilyen melegekbe.

Éjszaka meg azért szopizik mert akkor már jobban esik neki a kajcsi amit napközben nem kér:)

2010. aug. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A melegre már én is gondoltam, de volt már meleg idén, akkor viszont nem volt ilyen probléma.
2010. aug. 13. 14:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, 3 hónaposak múltunk... szerintem arról van szó, hogy annyira ügyesen szopik, hogy nem kell neki annyi idő, pláne napközben, amikor minden más sokkal érdekesebb. Én is mindig azt hiszem, hogy keveset evett, de nem jelez, nem sír és nem kér utána korábban enni. Hajnalban kelünk egyszer, akkor is eszik és már alszik is. Mivel eddig szépen gyarapodott és láthatóan jó a kedve, nem csinálok belőle ügyet. Szerintem te se tedd...
2010. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!