Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik lánynév tetszik ezek...

Melyik lánynév tetszik ezek közül a legjobban?

Figyelt kérdés
Nem Magyarországon fogunk élni, tehát nem releváns az, hogy "Mo.-n ez furcsán hangzik"...

2020. dec. 31. 17:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
69%
#17 ha ott tervezi felnevelni a gyerekét, akkor jó ötlet nem kiba-szni vele és olyan nevet adni neki amit a helyiek nem tudnak kiejteni, esetleg valami olyat jelent a helyi nyelven (vagy hasonlít egy szóra) ami miatt kiröhöghetik és kiközösíthetik a társai. csak egy példa: van egy olyan arab női név, amit úgy kell kimondani hogy hiba. gondold el milyen jó élete lehetne szegény kislánynak magyarországon.
2021. jan. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
38%
Nekem a Telenor ahogy Elinor hangzik... ennyi debil nevet
2021. jan. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
54%
Olyan nevet ami nemzetközi mint a Maria, Anna, Clara, Annette, Catherine mert amiket felsoroltál azok erősen magyar nevek amelyek külfödön akár gondot is okozhatnak.
2021. jan. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Mivel én is meg az apa is magyar állampolgárok vagyunk, így csak magyar írásmóddal elfogadott nevet adhatunk neki.


Március közepére várjuk a csajszit, és amint vége a covidnak, költözünk is ki. A férjem testvére vezet egy céget Máltán, ott tudunk dolgozni majd mindketten. De lehet, hogy nem örökre ott maradnánk, sok ország van még, ahol el tudnánk képzelni az életünket.

2021. jan. 1. 13:08
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Elina

Mína

Noémi


Nekem ezek tetszenek

Ha külföldön szeretnétek élni akkor az Elinát ajánlom.

2021. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
74%
Abigélt v Kamillát adnám, az Abigélre mentem rá, mert arra gondolok, hogy mostanában lehet, hogy sok Milla született; egyébként egyformán szép név Abigél és Kamilla, és ha lenne egy Kamilla nevű lányom, nem becézném Millának, mert pl lehet az millió a pénzben; és tehát nekem az ugy kicsit lehet, hogy személytelen ezmiatt az asszociációm miatt, de nem baj, attól még egyébként nem rossz becenév; de pl én nem becézném, vagy inkább Kami, vagy Mil(l)i, Vagy Mila egy ellel, vagy Miluska, nemtom,én ezt inkább nem becézném, ahogy van, gyönyörű,mindig végigmondanám inkább, ahogyan az Abigélt is szintén inkább végigmondanám, pl Abi lehetne, de szerintem az borzalamasan, fájóan snassz; és tehát egy gyönyörű 'Abigélt' lefokozni Abivá az szerintem már bűn. :):):) Tehát amúgy egyébként szóval Abigélt,vagy Kamillát adnám, és nem becézném egyiket sem. :):):) Ezek így gyönyörűek. Szükségtelen -és kellemetlen dolog lenne ezen csodaszép nevek becézése. :):)
2021. jan. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
100%

Abigél vagy Kamilla.


Mindkettő gyönyörű név magyarul is jól hangzik és külföldön is jó lesz szerintem.


Sok boldogságot a kicsihez!

2021. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltakbol nekem a Véda tetszik a legjobban :) nagyon szep!
2021. febr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Holli
2022. aug. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!