Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7honapos baba folyton sír...

7honapos baba folyton sír ordít az anyja után, tesom gyereke akire én vigyàzok. Mindig sír az anyja után Miért?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék vigasztalhatatlanul sír, nem éhes vagy szomjas vagy más szükséglete hanem sír.... vigyazok rá de nehéz így mikor fogja megszokni ,hogy velem lesz napkozben?
2021. jan. 4. 12:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Szeparációs szorongás. Hova megy az anyja.
2021. jan. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Dolgozni megy,nyilván nem bulizás miatt bízza rám.

De régebben már az ilyen 6-8 hónaposak is bolcsibe voltak és az anyák dolgoztak akkor hogy oldották meg ? Azért csak velem van egyedül és nem 10 másik idegennel.

2021. jan. 4. 12:58
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Meg fogja szokni, hetek kérdése. Fel kell venni, ölelni, ringatni, hogy biztonságban érezze magát. Miért te vagy vele?
2021. jan. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
nem oldották meg sehogy, ott is bőgtek a kicsik.
2021. jan. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tesóm dolgozik volt lehetősége visszamenni, és az anyagiak miatt muszáj volt. Nekem nincs munkám csak heti 2 nap járok képzésre( ami most online van amugyis ) így családon belül így láttuk jónak.
2021. jan. 4. 13:02
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
7 hónapig az anyja a világa, nem csoda, ha sír! Eleve nincs gyakorlatod benne, hogy mikor-miért sír, pont elég a te idegenséged hozzá.
2021. jan. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Meg fog szokni, és veled is biztonságban fogja érezni magát. Kitartás. Nyugi, ha te nyugodt vagy, akkor előbb-utóbb a baba is megnyugszik.
2021. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Születésétől fogva sokat van velem, mindig mentem tesomnak segíteni a szülés után a gyerek körüli teendőkben vagy főzni is például.

Nem vagyok gyakorlott de igyekszem.

2021. jan. 4. 13:09
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező nagyon rendes testvér vagy. A baba hamarosan megszokja, hogy te vigyázol rá napkozben és anya estére mindig visszatér hozzá.
2021. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kicsibarany ***** válasza:
96%
Teljesen normális viselkedés a babától. Ahogy többen is írták, hozzád fog majd szokni.
2021. jan. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!