Babak magazasa?

Figyelt kérdés
Ti hallotattatok mar olyanrol, hogy magazzak a kisbabakat? Pl.: Mit tetszik csinalni? Mit gondoltok errol? Nektek nem furcsa?

2021. jan. 4. 13:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Mi szoktuk:))) mert olyan mint egy edes kisasszony. Lanyaim mennek oda hozza reggel h hat kezit csokolom h tetszett aludni? Kedveskedes.

Nekem meg a "ma nem kakiltunk pedig 8x szopiztunk" vagja ki a biztositekot:) kinek mi.

2021. jan. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Én is szoktam így bohóckodni és beszélni a gyerekemmel. Nem kell ebbe semmi különös dolgot belelátni...egyébkét persze nem magázom.
2021. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Volt hogy én is így beszéltem néha vele kb 5-10x.

Hát maga meg mit csinál ott az asztal alatt(akkor tanult mászni)

Egy egy ilyen mondat volt. Van egy ismerős (60+) ő sűrűbben használja de nem olyan vészes. Ahogy engem is lemagáznak(27) évek óta úgy bárkit lelehet.

Szerintem nincs ezzel baj.

Anyósom az apjával is így veszel. Eleinte furcsa volt de régen ez volt a szokás.

2021. jan. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Veszel=beszélt
2021. jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, kivancsi voltam masok mit gondolnak errol. En is szoktam magazni a babamat, olyan kis cuki 🤭🤗 csak mastol meg igy nem hallottam (maximum anyukamtol) es a kerdeskiirasnal szerettem volna semleges maradni
2021. jan. 4. 14:18
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Én is szoktam így beszélni a gyerekeim el vicceskedésből. Nem látok benne semmi fuecsát, szerintem sokan csinálják. Főleg ha hincutkodik a nagy szoktam mondani neki, hogy ma meg mit tetszik csinálni, hogy képzelte ezt? :D
2021. jan. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Én is szoktam :)
2021. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Néha szoktam,mikor elbambul és betömi az egész kezét a szàjába,hogy-hát maga meg mit csinál? Ő meg odanéz és vigyorog. :D édesek.
2021. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Időnként a férjemmel is magázódunk, én szeretem, mert ilyet szinte senki más nem csinál, fiatalok közt legalábbis. Szerintem babákkal is cuki lehet, én is úgy vagyok, mint az 1-es, hogy a többesszámban beszélés sokkal jobban idegesít :)
2021. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A tobbes szamban beszelest en se nagyon szeretem, meg azt se ha valaki a ferjet "apazza" meg nem gyereket hanem kistesot" szeretne valaki
2021. jan. 4. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!