Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyermeketek mikor tanulta...

A gyermeketek mikor tanulta meg a magázást? Ti tanítottátok, vagy az oviban tanulják ezt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi két évesek vagyunk és nekem még eszembe sem jutott, hogy a gyereket magázásra bírjam. Mindenkinek sziával köszön. Ám a múltkor észrevette, hogy én viszontlátásra mondtam és marha nehezen utánam ismételte. Ezt környezettől fogja megtanulni. Sokszor vagyok én úgy hogy már el sem tudom dönteni, hogy magázzam az illetőt vagy sem. Egyedül az öregeket magázom. Bár ismerős öregeket már nem.
2010. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ Igazából nem ilyen kicsi gyermekre gondoltam, mert náluk még teljesen elfogadható, hogy tegeződnek.
2010. jún. 9. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy csókolomra nyugodtan meg lehet tanítani a legkisebbeket is. Utána az általánosban tanulják meg. (Ha megtanulják egyáltalán. A házban lakik egy 10 év körüli kislány, aki csókolommal köszön, közben tegez.)
2010. jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó kérdés! Mi még nem tartunk ott, de azt tudom, hogy a dédipapámat 2 évesen én tegeztem egyedül, mindenki más magázta, viszont 1,5 évesen "cók"-ot (csókolom) köszöntem, amikor anya azt mondta, hogy köszönj a néninek/bácsinak. Szerintem 2 évesen jó már elkezdeni az ilyet.
2010. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!