Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csak egy gyereked van...

Miért csak egy gyereked van (és marad is csak egy)? Hány évesen szülted?

Figyelt kérdés
2021. jan. 6. 21:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
42 és szerintem ezzel megválaszoltam a kérdésedet :)
2021. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

30 évesen szültem, és rengeteg oka van, hogy csak egy marad.

1.Csak egy fér fér bele anyagilag, akinek minden meg tudunk adni. Két gyerekkel már bajosan jönnénk ki, nem tudnánk félretenni.

2.Nincs segítségünk, se nagymama, senki, max. bébiszitter lehetne, de errefelé falun nemigen van az sem.

3.Szeretnék még tanulni, mert csak egy érettségim van. Most kezdett el bennem ketyegni az önmegvalósítás órája.

4.Nekem fontos a saját önző kis lelkem, kell, hogy feltöltődjek, kialudjam magam, vagy napi egy-két órát a hobbimmal is foglalkozzak, különben hárpia leszek és az senkinek sem jó.

5.Álomszülést terveztem. De ember tervez, szervezet végez. Sürgősségi császár lett a vége. Az álmaim a szoptatásról kudarccal végződött, egy csepp tejem se volt. Bunkó kórház, bunkó orvosokkal, cigányokkal. Még mindig heverem ki a sok megaláztatást, pedig több mint egy éve szültem. Azt hiszem, ebből nem kérek többet.

2021. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy van, egyet akartam, 36 évesen szültem. Most 12 éves. 😉 Értelemszerűen marad is egy.
2021. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
1 van, 26 voltam mikor született. Mostanában foglalkoztat a tesó gondolata, de nem tudom, lesz-e
2021. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjabol minden igaz amit a 2es irt. 26 voltam most 2 éves. Ha full oszibte akarok lenni mert igy egyszerűbb. szeretnék még magammal is foglalkozni nincs tobb energiam idegszalam gyerekre. Ennyit tudok magambol felaldozni egy kicsivel se többet.
2021. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen szültem. Autista. Szerintem nekem sem kell ecsetelni, hogy miért nem vállalunk többet.
2021. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi két gyereket terveztünk, de marad az egy. A terhességem 6.hetétől egyfolytában volt valami probléma, végig aggódtam az egész terhességem... Először hematóma,azután mélyen tapadó méhlepény miatt sokat véreztem, folyamatosan feküdnöm kellett. Mire ez rendeződött, kiderült hogy terhességi cukrom lett. Én már itt tudtam, hogy több terhességet nem tudnék végig csinálni. A szülésem sürgősségi császárral végződött. A férjemnek és nekem is fontos, hogy ketten is minőségi időt tudjunk együtt tölteni, nekem is szükségem van szabadidőre. Ezeket összegezve mi úgy döntöttünk, hogy egy gyerekkel lesz kerek az életünk.
2021. jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
36 évesen szültem, szerettünk volna kettőt, de nagyon sok gond volt terhesség alatt, nem biztos, hogy újra meg tudnám csinálni, inkább nem kockáztatok, ráadásul végighánytam a terhességet és gyerek mellett nem lehet 7 hónapot hányni, az oviba se tudnám elvinni.
2021. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Egy éves a kosfiam. 31 éves vagyok. Sajnos rengeteg szövődmény visszamaradt szules után, így valószínű nem lenne szerencsés meg egy gyereket vallalni. De megyek kivizsgálásra aztan kiderül. Természetesen szültem egyébként.
2021. jan. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

34 évesen szültem, most múlt 2 éves.

Sosem akartam többet.

2021. jan. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!