Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen szülted első...

Hány évesen szülted első gyerekedet? Milyen nemű lett? Hogy hívják? A másodikat? Harmadikat? Hány év különbséggel? Terveztek még gyerkőcöt? A gyerekek szeretik egymást? Nem verekednek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 08:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
25 vagyok, de nem tervezünk a férjemmel (35) gyereket egyáltalán..
2011. dec. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
26 voltam, kisfiu lett, Olivernek hivjak. Nem tervezunk neki tesot, mert nem vagyunk benne biztosak, hogy 2 gyermeknek is mindent meg tudunk adni. :( (anyagilag). Ot biztosan tudjuk ugy nevelni, hogy semmiben ne szenvedjen hianyt, es ne kelljen azon agyalnunk, hogy vajon lesz-e penz bizonyos dolgokra.
2011. dec. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29 voltam, amikor született a lányom, Réka. A második babó kisfiú, szinte napra pontosan két évvel a lányom után érkezett, Attila a neve. Imádják egymást, nem verekszenek. Most is reggel 7 óta a szomszéd szobában játszanak, jelenleg a nagyobbom 3 éves múlt, a kicsi 16 hós. A harmadikat várjuk, még nem tudjuk, ki van a pocakban, nem lesz két év korkülönbség a középső és a legkisebb között.
2011. dec. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

25 eves voltam, amikor az elso fiunk szuletett, 26 voltam, amikor a masodik fiunk szuletett, 14 honap a kulonbseg. Tervezunk meg gyermeket, jelenleg a nagyobbak 2-3 evesek. Ugy erezzuk, hogy a gyermekek szempontjabol az lenne a legjobb, ha egy, max 2 even belul jonne a harmadik baba, de anyagilag most kezdtuk behozni magunkat, ezert varunk meg. Igy viszont valoszinuleg megvarjuk, hogy a ket nagyobb iskolaba menjen, az forgalmas ket ev lesz, ha mindketto beszokik, akkor johet a kistestver.


A gyerekek szeretik egymast, egyenlore verekedes nincs, inkabb kotekedni szoktak egymassal, illetve a nagyobbiknak most kezdodott el a "minden az enyem" korszaka, ebbol vannak vitak. De a nap 95%-ban nagyon korrektek egymassal es latszik, hogy jol erzik magukat egyutt. (Ha az egyiket elviszi a ferjem magaval valahova, akkor az itthon maradt gyermekunk nem talalja a helyet, a masik meg egesz uton arrol beszel, hogy hol van a teso, illetve feltepik az ajtot a testver nevet kiabalva hazaerkezeskor. Ebbol is gondolom, hogy kicsit testver fuggok lettek a szo jo ertelmeben.)

2011. dec. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

37 voltam az első kisfiúnk születésekor, Zozi (Zoltán) az apuka nevét örökölte.(második házasság, az előzőből nem születhetett baba)

39 voltam a második fiam születésekor, ő Marci (Marcell) 2 év és 1 hónap van köztük.


Ha nem lennék ennyire vén, szülnék még biztosan. Imádtam babát várni, tökéletes terhesség volt mindkettő.

A két kicsi szereti egymást nagyon, de némi verekedés persze előfordul.

2011. dec. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

1. gyerek: 32 évesen, lány, Emese

2. gyerek: 36 évesen fogom szülni, most vagyok 19 hetes, holnap kiderül, hogy valóban lány-e, ahogy a 12. héten nézték. Ha lány, akkor Natasa lesz valószínűleg.

Több gyerek nem lesz.

Emese már nagyon várja a tesót, remélem, nem lesznek nagy balhék:)


ÉS NÁLATOK?

2011. dec. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
22 évesen kisfiú és Levente Miklósnak hívják. Egyenlőre még nem tervezünk kistesót, talán ha ovis lesz már.
2011. dec. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Első 22 éves koromban született, Luca a neve. 2. és 3. gyermekem 28 éves koromban született, Ábris és Fábián (ikrek) a nevük. 4. gyermekemet 38 évesen szültem, Ő Csongor.
2011. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Elsőt 20 évesen, kisfiú és Patrik a neve.

Másodikat 24 évesen, kislány Tifani a neve.

Most 28 vagyok és a harmadik babát várom aki kislány lesz UH szerint.Zoénak fogják hívni,ha pedig mégis kisfiú akkor Benett lesz.Nem tervezünk több gyermeket.Szeretik egymást,csak a kislány nagyon eleven,így ő az aki inkább kötözködik és verekszik.De csak ritkán,inkább akkor amikor már fáradt,vagy időváltozás körül.

2011. dec. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28 évesen szültem az elsőt, kisfiú lett és a Sebestyén nevet kapta. áprilisban leszek 30, két hete született meg a kislányunk, Eszter, 23 hónap korkülönbség van a két gyerek között. Igazából 3 gyermeket szerettem volna, de most nagyon kimerült vagyok és a katéterezés nagyon fájt (mindkettő császár volt), így jelen pillanatban nem vagyok teljesen biztos benne, hogy lesz-e harmadik baba, de ha lesz is, majd csak 4-5 év múlva.
2011. dec. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!