Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bukás mikpr kiván orvosi...

A bukás mikpr kiván orvosi ellátást? Mikor súlyos? Mikorra növi ki? a nutriol por miért nem jó?

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor számít már súlyosnak a bukás, amikor annyi tej/tápszer jön vissza, hogy a baba nem fejlődik semmit esetleg elkezd fogyni. Amíg megvan a havi minimum 400 gr. hízás, addig nem gond. A babák nagyobb része, ha szilárd táplálékot is kap, akkor általában már nem bukik illetve amikor stabilan ül. De lehet, hogy a gyomorszája hamarabb érik meg, és akár 4-5 hónaposan is csökkenhet a bukások száma.

Ha más probléma is társul hozzá, hasmenés, haspuffadás, véres széklet, akkor tejallergiás lehet a baba, akkor is orvosi ellátást igényel.

A Nutrilon por miért ne lenne jó? Az orvosok ezt írják fel a nagyon bukós babáknak. Lehet tőle pici szorulása, de nem vészes.

2010. aug. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor súlyos, ha a baba nem hízik semmit.

A nutrilon por nagyon jó. Mi is használtuk.

Kb. 6-7 hónapos kora körül kezdi kinőni, de ez gyerek függő. Lehet előbb is,de később is.

2010. aug. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mert sokan azt írták,hogy nem jó a por.Pedig babóm olyan nyugodt volt tőle.Mikor nem adtam meg bukott!
2010. aug. 14. 11:50
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiam 10 hónapos, most kezdi végre kinőni. A tápszert még mindig Nutritonnal eszi. Miért ne lenne jó, ha bevált? Én kipróbáltam az összes AR tápszert, egyik se vált be. A Nutritonnal sokat javult a helyzet. És remélem, lassan elmúlik végleg a végeláthatatlan ruhacsere, törlés, előkemosás :D
2010. aug. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!