Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart a bukása? Bukás...

Meddig tart a bukása? Bukás elleni tápszert eszik, de ha teát vagy vizet adunk neki akkor kibukik a tápszer. Így inkább nem adok neki folyadékot.5 hónapos

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem adsz neki folyadékot?! Próbáld már ki, hogy nem iszol. Ne viccelj, nem ez a megoldás. Mennyi tápszert eszik, milyen sűrűn és mikor adod a teát? Minden bizonnyal te nem csinálsz valamit jól.
2011. nov. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3 óránként eszik, a teát meg van olyan, hogy 2 óra múlva adom evés után és kibúkik belőle a tápszer.
2011. nov. 2. 07:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez majd csak idővel lesz jobb, ha a baba már minimum elkezd mászni, és utána majd ülni.

Ha a forgás beindul nálatok- nem tudom hol tartotok mozgásban, még lehet rosszabbodni is fog, de ne ijedj meg tőle.

Nálunk a forgástól indult be a bukás, voltunk gyomor uh-n, ahol nézték, hogy refluxos lett-e, de nem volt az. Te is beszéld meg a dokiddal, hogy küldjön el egy ilyenre, megnyugtató, hogy minden rendben és majd idővel kinövi a gyerek!

Mi még kaptuk a nutriton ételsűrítőt, amit a tápszerbe és főzelékekbe, pürékbe is lehet tenni, az is fogott vmit a bukásokon. Ezt is kérdezd meg a dokidtól.

Csak tápit eszik a kicsi, vagy már mást is? Mert lehet már kiválthatnál pár kaját fokozatosan, kicsit sűrűbb gyümölcspürékre, az is nehezebben jön vissza kicsit.

Kérd ki a dokid véleményét a nutritonról és egy gyomor UH-ról, egyébként meg nem kell aggódni, legtöbb gyereknél elmulik ez ha már ül és többet van függőleges testhelyzetben.

Mi 6-9hónapos koráig küzdöttünk ezzel, de egyik napról a másikra elmúlt, mintha sose lett volna.

:)

2011. nov. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
UH-on már voltunk és nagyon sűrű tápszert használunk (bukás elleni Milumil AR) születésétől kezdve, mert ami hígabb volt az sugárba jött ki. Még nem fordult meg csak próbálkozik.
2011. nov. 2. 07:54
 5/5 anonim ***** válasza:
8 hónapos a fiam, még mindig bukik. Voltunk uh, semmi baja. Azt mondták, majd kinövi. És nemcsak a tápszer jőn vissza, hanem a főzelék is, bármi. Van olyan nap, hogy semmit nem bukik, van olyan, hogy minden kaja után. és belőle is a víz jön vissza leginkább, de azért én adok neki inni. Ha én szomjas vagyok, akkor ő is.
2011. nov. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!