Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szívnátok az orrát?

Szívnátok az orrát?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kislányom. Sajnos nàthás lett ezért be van neki az orra dugulva. Este lefekvés előtt kiszívjuk, de sajnos nem mindig bírja ki reggelig, és éjjel nem alszik, sír mert nem kap levegőt. A probléma az, hogy panelban lakunk. Férjemmel próbálunk csendes szomszédok lenni, és nem egész éjjel szivogatni az orrát, de van amikor elkerülhetetlen. Első baba és félünk a szövődményektől is.6 napja beteg ebből a maival együtt 3 éjjel kellett egyszer szívni az orrát. A szomszéd azonban ordít, dörömböl, átkozódik és ránkhívta a rendőrséget. Nem hagyományos porszîvóval szívjuk vettünk direkt Nosiboo-t mert az halkabb, viszont hát a gyerek az sír közben. Mit tehet ellenünk a szomszéd? Kötelezhetnek, hogy ne szívjuk éjjel az orrát? Ti mit tennétek?
2021. jan. 11. 06:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

A szomszéd aludjon! Ne hallgatózzon! 😡

Mi is laktunk panelban a gyerek két éves koráig, de soha senkit nem zavart a gyereksírás, vagy épp az éjszakai porszívó hang...

Nem hiszem hogy megtilthatja bárki hogy az orrát szívjátok...de felfoghatná, hogy ha nincs eldugulva az orra több órát is alszik a kicsi éjjel.

2021. jan. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem a nosiboo miatt dorombol,hanem a gyereksiras miatt? A panel ezzel jár. Mondd meg neki,nem jó kedvében sír a baba,hanem mert beteg. Nekem is volt pár ilyen éjszakám. Mérges volt a szomszéd, láttam rajta,de nem szólt.
2021. jan. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki panelban lakik az fogadja el hogy minden szar áthallatszodik de egyébként idegesítő a gyerek sírás csak nem értem hogy mit gondol hogyha kihívja a rendoroket majd a rendőr elaltatja a picit vagy mi ? 🤣

Nonszensz

Mondjuk annyi hogy majd ti se cirkuszoljatok ha a szomszéd olyan hangosan ordítva szexel hogy felkelti a gyereket.

Ez a panel ára 🤷🏽‍♀️

2021. jan. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó,utálatos hogy minden athallatszik,amúgy ha csend lenne nem lenne semmi gond. De sose lehet tudni hogy ma tud e aludni a gyerek, azért ez elég bosszantó.
2021. jan. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehet megkérni mindenkit hogy halkan legyen otthon, nekem ez az egyik indok amiért nem laknék panelben
2021. jan. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kérdés, persze, hogy szívnám az orrát, hiszen egy ekkora baba orrlégző! A szomszéd forduljon fel, ha elmondtam normálisan mi a helyzet és mégsem érti. Közölném vele, hogy ok, hívd a rendőröket én majd adok nekik kávét/teát (ha egyáltalán kijönnek egy ilyen bejelentésre), de a 2. alkalomnál feljelentelek zaklatásért.
2021. jan. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki sem fognak jönni. Rendeltetésszerű használatból adódó zajok miatt (sír a gyerek mert beteg) nem tehet semmit se a rendőrség, se a jegyző (ha birtokvédelmet kér esetleg).
2021. jan. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Porszívót egy vastag paplan csomagoljátok be éjjel, úgy nem olyan hangos.
2021. jan. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Utolsó


Azt tudod ha túlmelegszik akkor leég a motorja



A sírásra tuti jobban felkel


Persze hogy szívnám


Amúgy vennék egy nosibo-t vagy valamelyik másik jobb elektromosat

2021. jan. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
2 perc alatt nem melegszik túl
2021. jan. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!