Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnám beszerezni?

Hol tudnám beszerezni?

Figyelt kérdés
A youtubon láttam olyan uszogumit ami a baba nyaka körűl van,valami csatos megoldásba.Nem tudom a pontos nevét,probáltam itt a neten utánna keresgélni,hogy vajon hol tudnám beszerezni,de sajnos sehol nem találtam.Van valaki aki már látott valahol ilyesmit? Esetleg megtudná mondani hol lehet kapni? Vagy ne is keressem mert nálunk ez még nincs?! Köszönöm.
2010. aug. 14. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
én pont itt láttam egyszer a gyakkorikérdéseken, hogy egy kádban egy kis kínai gyerek aludt, nyakán ezzel a gumival.... érdekes. szerintem ez még csak a kínaiaknál van!
2010. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Kérdezz rá a blog tulajdonosától, hogy hol vették. (nem találom most, de úgy emlékszem, hogy az Ebay-ról származik)

2010. aug. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megprobálom megkérdezni.Ugylátszik ez nálunk még nem honos,pedig szerintem nagyon praktikus megoldás,legalábbis olyan vigan uszkálnak bent a babák.Az én 4hnapos lányomat szinte ki se tudom venni a medencéből,de mivel még ülni nem tud,azért gondoltam erre.
2010. aug. 14. 22:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyenre gondoltál?Én ezt találtam Neked:

[link]

2010. aug. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Húú,ez az.Néztem,de hogy tudom én megrendelni?
2010. aug. 15. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!