Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8,5 honapos kislanynak ajandek...

8,5 honapos kislanynak ajandekotletek?

Figyelt kérdés

#baba #kisbaba #8,5 hos
2021. jan. 17. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Pelenka. Az mindig kell :)

De amúgy kérdezd meg a szülőket. Sokkal jobb hasznos ajándékkal menni, mint haszontalannal. :D

2021. jan. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm öccse most múlt 2 éves. Születése óta ismerem őt, szinte minden második vagy harmadik hétben megyek hozzájuk.

Egy 8,5 hósnak én anno plüssöket vittem, vagy építőkockát, de ha van kedvenc játéka pl babázni szeret (úgymond), akkor azt is vihetsz neki. Egy bizonyos alapismeret szükséges az ajándék kiválasztásához.

Én pl ajándékok mellé mindig vittem egy-két nadrágot vagy bodyt.

2021. jan. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jobb ha megkérdezed. Egyik barátnőm sose kérdezi, és olyan cuccot vett ami balesetveszélyes 3+, 7 hónapos fiú.


Ránézésre nem tűnik balesetveszélyesnek, de rosszul választott.


A fiam szereti a gömbölyű dolgokat, illetve amivel hadonászni lehet, meg rágcsálni. De az ultimate kedvenc azok a fél literes pet palackok meg a távirányító, ps controller telefon. Kapott egy játék ps controllert, nem érdekli.


Van egy matató mini fala, azon van ilyen csúszka, kicsit olyan mint az abakusz, csak kacskaringósan lehet csúsztatni rajta a színes bogyókat, na azt nagyon szereti pöcögtetni.

Linkelem is várj.

2021. jan. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kérdezd meg az anyát. Nem ttudhatod mi van már neki, vagy éppen a szülők mit nem akarnak.

A pelenka egyébként sem a babának hanem a szülőnek ajándék, és nem tudhatod milyen márkát szeretnek, vagy esetleg moshatóznak-e.

2021. jan. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Na ez az. Most már 8 hónapos és elszöszöl vele, ide oda csúsztatja a kis bogyókat. A miénk kisebb, nem ennyire bonyolult. Azt mondanám ez egy jó játék.

2021. jan. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!