Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Harom es fel eves lanynak...

Harom es fel eves lanynak ajandekotletek karacsonyra?

Figyelt kérdés
Tudom, en ismerem es en tudom, hogy mink van mar. De bizom benne, hogy olyan otletet is kapok, ami eszembe sem jutna magamtol, ezert azt sem tudhatom, hogy tetszene-e neki. Koszonom!
2014. dec. 2. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Babakocsi babával

Társasjátékok, kirakók

Gyurma, festék, színező

Gyöngy

Orvosi táska

Hinta

2014. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is ennyi idős,mi pipi-popó babát vettünk neki,már jó ideje mondogatja,hogy nagyon tetszik ez a baba neki.meg egy állványos rajztáblát kap krétákkal :)
2014. dec. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Múltkor itt egy anyuka kérdezte,hogy jó ötlet volt-e beteg babát vásárolni 3 éves lányának!Ennek a beteg babának fájt a hasa,felment a láza stb és orvosi készlet is volt hozzá így a kislány megtudja vizsgálni és meg is tudja gyógyítani(mármint rendesen lemegy a baának a láza)

Be is linkelte nem is volt drága és jól is nézett ki tehát nem egy gagyi cucc volt!


A kérdésre érkezett vagy 10 válasz és mindenki egyöntetűen azt válaszolta,hogy szuper jó,ők is megvennék(volt valaki aki külön meg is köszönte a linket mert őneki is tetszett)


Én ezt azért írom ilyen tárgyilagosan mert nekem két fiam van így játékbabákkal tapasztalatom nincs!

2014. dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 3,5 éves és ő My Little Pony kastélyt kap, pónikat, tündér jelmezt és könyveket. (Bartos Erika, Hercegnős foglalkoztató, Bori könyv).
2014. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mosógép

fa babaágy ágyneművel

tündérjelmez

építőjátékok

mágneses öltöztetős játék

hercegnős ágynemű

verseskönyv

ha állatokkal szeret játszani, akkor áttatkert / állatkórház / tanya

ha babázik, akkor babaház

színes, csillogós filctollak

pörgős szoknya

Kopogós ünneplős cipő

gyurmakészlet

vasalható gyöngy (vagy maxi változat is)

hangszer (furulya, gitár, xilofon, szájharmonika stb)

PLS állatok, esetleg játszótérrel vagy más kiegészítőkkel

Kirakós, harminc darabos körül

Fürdős játékok, pl vízimalom, csempekréta, spriccelős állatok, festékszappan

Játszósátor

Társas, B+B úton az oviba, Lotti karotti

Kesztyűbábok

mágneses golyóvezetők

mozaikkirakók (öntapadós mozaikdarabkákkal)

2014. dec. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!