Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik Z-betűs név tetszik...

Melyik Z-betűs név tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Melyiket adnátok vagy adtátok a gyereknek?

Ismertek z-betűvel kezdődő keresztnevűeket?

Szerintetek gyakoriak vagy nem gyakoriak a z-betűs nevek?


2021. jan. 19. 15:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%

Nekem titokban a Zakariás tökre tetszik, de lehet sosem merném adni, mert túl furának tartják a normális népek. :D

Zoltán fúj, mert volt egy ilyen nevű kretén exem, Zoé, Zalán túl gyakori, Zille szép, Zorka, Zóra, Zara nekem olyan semmilyen, a Zenóbia meg a Zebulon már nekem is sok.

2021. jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ. A Zoé például most elég gyakori lánynév, ezért nem adnám, viszont a Zita tetszik szerintem gyerekként és felnőttként is jó. Ami lányból még tetszik a Zóra (igen, így hosszú ó-val, lehet, hogy én vagyok az országban az egyetlen akinek csak így tetszik:D), ezt adnám is akár, de a Zorából is egyre több van, a 4 betűs modern nevek most nagyon mennek.

Fiúból a Zente vált gyakoribbá mostanság, nekem tetszik ez a név, de van más kedvenc, ezért nem adnám. A Zádor is egy jó név, ritka, de egyértelmű.


Összességében, annyira nem gyakoriak a Z-betűs nevek, de ez generációfüggő is. Például mostani 40-50-esek között tuti rengeteg Zoltánt találsz, míg manapság a Zoé megy nagyon. Közepesen gyakoriak szerintem

2021. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Nekem a Ziva tetszik, ismerek egy ilyen nevű kislányt, adnám is.

Szerintem nem gyakoriak a Z-s nevek, legalábbis felénk

2021. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Zita név szerintem szép. Alapvetően nem gyakoriak a Z betűs nevek, de moatanában a Zoé nagyon befutott. Férfi nevek közül meg a klasszikus Zoltán.
2021. jan. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Kérlek segíts !!! válasza:

fiú nevek közül: Zaránd, Zeusz, Zétény, Zádor, Zente

lány nevek közül: Zea, Zenta , Zinaida, Telina

:D

2021. jan. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Kérlek segíts !!! válasza:
*Zelina
2021. jan. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Fiú vagy lány?

Fiúból: Zoltán

Lányból egyik sem tetszik, a Zita elmegy.

2021. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Zorka, de a Zita, Zille is.
2021. jan. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Zalán,Zoé,Zara.
2021. jan. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Zénó is nagyon felkapott lett. Fiú nevekből Zoárd, Zétény, Zorán is egyre gyakoribb a környezetemben, én egyiket sem adnám. Lány nevek közül a legtöbbet felsorolták már, még a Zulejkát tudnám én mondani, ez szerintem nagyon ritka név (mondjuk én ezt sem adnám a gyerekemnek).
2021. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!