Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karacsonykor a kismano 7 és...

Karacsonykor a kismano 7 és fél honapos lesz. Milyen ajándékot kapjon? Apa szeretne neki egy bébikompot, de én ugy gondolom, nem a legjobb otlet.

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
a bébikomp szerintem sem jó ötlet, nem csak ajándékba, egyébként sem. Én nem fogom használni. Persze kényelmes, hogy belerakod a babát és csak jön-megy te meg tudod tenni mellette a dolgodat, de hosszútávon nem tesz jót a lábainak, a járás fejlődésének. Ismerek olyan lányt, 14 évesen még mindig lábujjhegyen járt, mert sokat volt a bébikompban annak idején. Unokahugom is lábujjhegyen jár a bébikomptól. Én nem vennék a helyetekben, annyi jó készségfejlesztő játék van, válasszatok mást.
2008. dec. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A bébikomp bizonyítottan egészségtelen.

Szerintem egy ajtóra szerelhető kis hintának ilyenkor jobban örül a baba,nekem ebben a korban ki sem akart szállni belőle,abban aludt el.Ráadásul kb.1600 Ft.-ért megvehető.

Esetleg egy bébi taxi,ami több funkciós.(kiesés gátlóval,hinta ívvel a talpán)Nekünk jól szolgált etetőszékként is,később pedig levettük a hintaívet így tudott taxizni.

2008. dec. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a vàlaszokat, pont a Ti àltalatok leirtak miatt is odzkodom ettol az otlettol, én is olvastam, hogy nagyon kàros a mozgàsfejlodésnek, ami késobb a kognitiv és egyéb képességekre van kihatàssal ( iràs-olvasàsproblémàk). én valami kisautora gondoltam ajàndék gyanànt, azt ide-oda tologathatja, meg vannak ezek a forgo-zenélo " izék" ...
2008. dec. 2. 15:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Kompot ne.Az én kisfiam is annyi idős,mint a tied,mi "hintakukacot" veszünk neki.A hintaló már elnyűtt dolog,ez kukac és nagyon édes.A Brendonban lehet kapni,van katicabogár is.A csápja zenél és villog,30 cm magas,9 hós kortól ajánlják.Mamas and Papas játék,nézd meg a honlapjukon.De a bébitaxi is nagyon jó,és a hinta is.Vagy a Tanuló kutyus,a Sütifaló-mindkettő Fischer Price termék és magyar nyelvű-vagy vmilyen készségfejlesztő játék.2 gyerekes anyuka
2008. dec. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!