Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jaj anyukák, megjött a mensese...

Jaj anyukák, megjött a mensesem! Most mi lesz ezután?

Figyelt kérdés

Ma 7 hónapos a lányom, csak szopizik, úgy volt, hogy addig nem jön meg, nem?

Most el fogadja vagy nem? Mert tápszert nem akarok neki adni:(

Lehet volt ilyen kérdés, de most nem lennék képes keresgélni, kétségbeestem.


2010. aug. 15. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 hónapos volt a lányom amikor megjött, ő ebből szerencsére semmit nem vett észre! De ismerek olyat is, akinek a babája azóta nem fogadja el!
2010. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülés után 6 héttel jött meg először. 10 hónapos koráig szoptattama lányom tehát semmit nem jelent. Csak megint a betét hegyek...:-)
2010. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szülés után jött meg a 3. hónapban. Onnantól rendszeresen.

13 hónapos koráig szoptattam a fiamat.

Remélem nektek is szerencsétek lesz.

Ne idegeskedj, én nem is vettem róla tudomást, hogy megvan. Szerencsére a fiam sem.

2010. aug. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem 8 hónapos volt a lányom mikor megjött, azóta 15 hónapos még mindig szopik, nem változott semmi!

HOgy elfogadja vagy nem, azt úgyis csak te látod! Ha más nem hát adsz neki tejpépet, tápszert, úgyis most jön a fokozatos hozzátáplálás is!

2010. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nekem szülés után a 4. hónapban megjött és szoptattam még 3 hónapig a kislányomat. Ő semmit nem érzékelt belőle, nem volt gond. Nekem eszembe se jutott, hogy esetleg nem akar majd szopizni! Ne stresszelj, mert még a végén az lesz a gond! :-)
2010. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor megnyugodtam,úgyis cicifüggő, így talán nem válik meg tőlem:)

Jó babázást mindenkinek!

2010. aug. 15. 22:21
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Mi lenne? Menstruálsz, mint terhesség előtt. Ez nem egy tragédia.
2010. aug. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem láttál változást a kislányod hozzáállásán, akkor nincs gond, általában pár nappal előtte már jelzik, ha zavarná őket.
2010. aug. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Miért estél kétségbe? Talán azt gondoltad, sose fog megjönni? Nem, nincs úgy, hogy ha szoptatsz, akkor tuti nem jön meg. Védekeztek a pároddal? Csak mert a szoptatás nem egyenlő a védekezéssel (csak ha nem tudnád, azért írtam) Azzal meg sok mindent nem tudsz csinálni, ha a babád nem fogadja el a tejet. És ha tápszert kell adni, akkor mi lesz? Hidd el, nem lesz tőle semmi baja.
2010. aug. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Páros kérdéssel nincs gond, mivel egyedül nevelem a lányom, már 6 hónapos pocaklakó kora óta.

Csak reméltem hogy még várat magára ez az egész macera, olyan jó volt betéthegyek:), tapmondombok nélkül.

Nem semmi változás nem volt a picurral,mindig cicin van, akkor minden rendben.

Köszönöm a válaszokat!

2010. aug. 15. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!