Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szomorú vagyok mert...

Nagyon szomorú vagyok mert olyan tüneteim voltak mint aki teherbe esett, de sajnos 6 nap késéssel megjött a mensesem. Van e valaki aki terhes volt és menstruálni kezdett? Habár nincs már reményem de kíváncsi lennék rá légy szíves írjatok :- (

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt hiszem válaszoltam tegnap egy kérdésedre.

Igen,hallottam már olyat hogy valaki egész terhesség alatt menstruált,de ez igen igen ritka.Tudom,hogy nehéz most neked de majd jövőhónapba összejön:) régóta vártok a babára?

2011. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Igen van ilyen. Sőőőt, olyan is hogy végig menses van.

Én 8 hetes terhes voltam, amikor kiderült, mert addig volt menses-em. Bár nem teljes, inkább csak pici. De nem teszteltem. Aztán a dokimat felhívtam, hogy valami nincs rendbe. Ő mondta, hogy azonnal teszt. Pozitív lett, és már bőven volt szívhang is. De ha rendes a menses, kár tesztelni, illetve pénzt adni rá. Ha esetleg, nem rendesen, vagy sokkal kevesebb ideig, akkor megéri egy teszt. Szép napot.

2011. okt. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm a gyors válaszokat! Kezdem azt hinni, hogy csak bemeséltem a babát pedig eddig sosem késett mindig hamarabb volt! Amúgy egy ideje hébe-hóba próbálkozunk de mindketten örülnénk ha összejönne Az pedig,hogy esetleg rövidebb lesz e majd kiderül :-(
2011. okt. 17. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!