Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szárad ki ennyi idő...

Nem szárad ki ennyi idő alatt, ugye?

Figyelt kérdés
Éjjel fél 3kor keltünk, hőemelkedése volt a babámnak. 37,8. Kapott kis nurofent, mert sírt, nem tudott visszaaludni. Reggel is, délelőtt is hőemelkedése, láza volt (max 38). Hajnalban, és reggel is alig evett (ilyenkor tápszert kap, de kb a felét ette meg az adagnak) 10órai után (csak a felét csináltam meg a megszokott adagjának, az étvágytalansága miatt) hirtelen kihányt mindent, aztán volt egy hígabb széklete. Kb du. 3 óta nincs se láza se hőemelkedése, se hasmenés, se hányás. Délután, estefelé már csupa jóked volt. De se enni, sem inni nem akar. Most 11 hónapos, és sokat küzdünk az ivással régóta. 1-2 korty amit iszik tápszeren kívül. Ebédre kb 3 kanál főtt répa-krumpli kombó, plusz kb 20-30 ml tápszer volt meg. Délután 2 részletben megevett egy ilyen hígabb fajta zacskós gyümölcspürét (100g). És most este megivott kb 110 ml tápszert. Nem lesz baja, hogy csak ennyit evett, ugye? Gyerekorvossal természetesen beszéltem. Csak első baba, és első láz. Sosem volt még beteg egy enyhe náthán kívül, és kicsit túlaggódó típus vagyok. Fogzásra tippelek. Régóta szenvedünk az első felsővel, már látszik, duzzadt, vörös az ínye, de nem törte át még. (Az alsó 2vel is szenvedtünk, de nem ennyire) Akik voltak hasonló cipőben, írnátok kérlek? Köszönöm!

2021. jan. 29. 20:49
 1/2 Reni 28 ***** válasza:
Nyugi, ennyitől nem lesz baja, ne aggódj! Kisfiam 6 hónaposan kapott el egy hányós hasmenéses vírust, plusz 40 fokos láza volt. Mindet kihányt amit adtam neki. Mivel hétvége volt, azt gondoltuk hogy ki hívjuk az ügyeletet,a lázát se tudtam levinni. Kijöttek, úgy ahogy megvizsgálták, de lázat nem mértek. Mivel a kedve szerintük jó volt(én láttam hogy nem ugyanolyan), így nincs semmi baja. Azt mondta hogy pár kakis pelus, még nem hasmenés, mondtam hogy 30-at cseréltem neki, erre megkérdezte hogy első gyerek, ugye? Na erre már nem szóltam semmit... Abban a 3-4 napban lefogott másfél kg-ot!
2021. jan. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Sajnálom, hogy ilyen betegek voltatok.. az ügyeletesekre nem tudok mit mondani.. borzalmas.
2021. jan. 30. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!