Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha szeretném beadni a babakocs...

Ha szeretném beadni a babakocsinkat egy használt babaruha boltba akkor azt azonnal kifizetik vagy csak ha eladták?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
nálunk csak akkor, ha eladták! és bizonyos összeg az övék persze.
2010. aug. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

általában 10% ért dolgoznak érdeke hogy eladja mert neki is pénze van benne.


ha leadod telszámot cseréltek és hiv ha eladta akkor mehetsz a pénzért.

2010. aug. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem hogy hol van ilyen hely?Bp-n
2010. aug. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek a helyek általában csak bizományba vesznek be árut, és csak akkor fizetnek, ha eladták, amit bevittél. Előtte meg kell állapodni velük az árban, mert ők csak olyan áron fogják bevenni, hogy reális esély legyen az eladásra, és valamennyii hasznuk legyen rajta. Sajnos, ez még nem garancia a sikerre, én fél évet tároltam így a babakocsinkat, de nem vette meg senki.
2010. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Regisztrálj egy aukciós oldalra! Ott meghirdetheted és az aukció végén (7-10-14 nap) egyből pénzed lesz.Bármit eladhatsz, vagy vásárolhatsz. Én is ott vettem babakocsit használtan és rengeteg holmit eladtam.

2010. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!