Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrszívás éjjel?

Orrszívás éjjel?

Figyelt kérdés

4 hónapos a kislányom. Panelban lakunk.

Tegnap náthás lett egész éjjel felsírogatott a bedugult orra miatt.

Félek neki éjjel szívni mert hangos a porszivó(Noosiboo) és nem akarunk konfliktust a szomszédokkal.

Amikor ide költöztünk pár napig ugatott a kutya amikor mászkáltak a lépcsőházban nappal és egyből feljelentettek minket. Jegyző, közös képviselő meg mindenki ránk lett küldve. Azóta a kutyát se merjük itt hagyni egyedül mindig visszük magunkkal.


2021. febr. 4. 12:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Komolyan jobban érdekel a szomszedok véleménye mint a gyereked egészsége és közérzete?

Nagy ívben tojnék rájuk, a porszívós orrszivonal nincs jobb.

Nekem a szomszedok ha felébredtek rá nem dühöngtek hanem megkérdeztek hogy hogy van a kicsi és hogy hozzanak-e esetleg valamit a boltból hogy ne kelljen betegen elvinnem.

2021. febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Nehogy már a szomszédok fontosabbak legyenek, mint a lányod...
2021. febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem fontosabb,csak az állandó konfliktus se jó és nem opció az elköltözés, örültünk,hogy ezt meg tudtuk venni. Nyílván kiszívtam neki most is, de már reggel rinyált is a nő, hogy fel lett hajnali 3 kor ébresztve.
2021. febr. 4. 12:12
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Simán porszívóztam panelban, túlélte az összes szomszéd. Sosem szólt be senki. De állítólag ha rádobsz egy dunyhát, halkabb, nem próbáltam, félek, hogy leégne a motor.
2021. febr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Ha értelmes felnőtt emberek a szomszedok akkor normális hangnemben el lehet nekik magyarázni hogy miért szükséges. Ha nem akkor tojni kell a fejükre...szóljanak a közös képviselőnek vagy hívjanak rám éjszaka rendőrt. Nekik is el tudom magyarázni.
2021. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%

Hívjon rendőrt,kb.ki fogja röhögni ilyen miatt. :)

Ne foglalkozz senkivel, a végén arcüreggyulladása lesz a babónak ha nem szívod ki rendesen. Pont lesz.rnám ki mit rinyál. Társasház átka..

Később még hangosabb lesz,majd nem játszhat mert Mari nénit zavarja?

2021. febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Holnap ha megint megtalál elmagyarázom neki, hogy beteg a kislány. Ha nem érti meg elmosolyodom és ott hagyom.
2021. febr. 4. 12:33
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem kérdés, persze, hogy szívnám az orrát, hiszen egy ekkora baba orrlégző! A szomszéd forduljon fel, ha elmondtam normálisan mi a helyzet és mégsem érti. Közölném vele, hogy ok, hívjon akár rendőröket én majd adok nekik kávét/teát (ha egyáltalán kijönnek egy ilyen bejelentésre), de a 2. alkalomnál, amikor ilyenért rámküld valakit, akkor feljelentelm zaklatásért. Problem solved.
2021. febr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%

Panelban egyszer egy idős szomszéd kiírta, hogy ki az a hulye aki éjjel takarít, porszívózík, csendháborítás, stb.

Visszaírták neki, hogy ez az orrszívó- porszívó

A szomszéd ismét válaszolt, hogy akkor elnézést, jobbulast


Szóval ha esetleg megkérdezik, akkor csak szépen el kell magyarázni és ha normális, akkor megérti

2021. febr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
97%
Attól függ mekkora a ,,takonybaj".Én míg kicsi volt és nem volt olyan rettenet eldugulva az orra sima elektromos pesztonkát használtam.Sokkal csendesebb,könnyebben tudtam egymagam fogni és kitisztította rendesen.Nagyon takonynál viszont maradt az orrszi porszi.
2021. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!