Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tartanotok most zsurt a...

Tartanotok most zsurt a gyerek szulinapjara?

Figyelt kérdés
Tavasszal lesz 2 eves es kisfiam, mult evben karanten szulinapoztunk 3asban apaval, se csalad senki nem unnepelt velunk nem volt annyira jo de vigyaztunk nagyon. Az ideit viszont mar nem vagyok hajlando kihagyni a hulye a virus miatt. Ti meg mernetek tartani? Szuk csalad meg nehany kis baratjara gondoltam
2021. febr. 4. 13:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
51%
Én nem vallanam be. Tudom hogy rossz de sajnos ez most egy ilyen helyzet.
2021. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
53%
Persze. Mi 24en voltunk,igaz a többseg átesett es aki egészségugyileg veszélyeztetett volt az nem jött.
2021. febr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
67%
Én rendeztem úgy a lányomnak, hogy csak az osztálytársai voltak itt, akikkel úgyis együtt van minden hétköznap, meg a tesói és mi ketten az apjukkal. Más gyereket, unokatesót, edzéstársat, rokont nem hívtam, hogy ne keverjük a vírusokat.
2021. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
44%
Igen. Nálunk 3 hete volt buli, igaz nem szülinapi, hanem csak úgy. A fiam 7 iskolatársa jött, sőt mikor jöttek a gyerekekért a szülők többsége is itt ragadt 1 órára.
2021. febr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
47%
miért pontozták le az utolso két válszadató??
2021. febr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
61%

Mi márciusban tartjum (első szülinap lesz)

Igazából csak anyumék és a kersztszülők lesznek ott.

De velük kb havonta egyszer ülünk össze (igaz külön külön) nem hinném h így nagyobb lenne a veszély.


Ti kit szeretnétek meghívni?

Mennyien lennétek?

2021. febr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
53%
Tartunk és múlt évben is tartottunk és ez a jövőben is így lesz.
2021. febr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
51%

Vicces, tavaly, amikor még szinte itthon el sem indult a járvány, nem tartottatok bulikát.

Most, amikor szemmel láthatóan bedurrant, mehet a parti. Tavaly 1 éves volt, akkor még azt sem tudta, mi az a születésnap. Két évesen még nem hiszem, hogy a bulit kellene erőltetni.


"Hülye vírus". Éppen a múlt héten vesztettem el a nagymamámat a hülye vírus miatt.

2021. febr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%
Nem tartanék, egy 2 éves meg pont leszarja a bulit, örül az ajándéknak, ennyi. Gondolj bele egy általános iskolásnál mennyivel neccesebb lehet ez.
2021. febr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Derjaderja ***** válasza:
72%

Hát így nem, hogy a nagyszülőket meg a barátokat egybehívom.

Felköszöntenénk a nagyszülőkkel és utana (nem fordítva) esetleg olyan gyerekkel, akivel amúgy összejárunk. Leginkább egy másik család, nem keverném.

De 2 evesnél 1 ünnep szerintem elég. Ha amúgy látogatjátok a nagyszülőket akkor velük. Ha nem, akkor 1 családdal.

2021. febr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!