Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik név tetszik jobban?...

Melyik név tetszik jobban? Mayer-Szabó Kitti, vagy Mayer-Szabó Riana?

Figyelt kérdés
Nekem Riana tetszik, páromnak a Kitti. Mondtam neki, hogy adjuk mind a kettőt, de nagyon hosszú már úgy. A Rianáról mindenki le akar beszélni. Szerintetek is gáz név? Mivel jobb a Kitti?

2021. febr. 16. 11:23
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
86%

Nekünk is hasonló szempontunk lesz, mármint, hogy nemzetközi is legyen. A Kitti elmegy, adható, de a másik borzalmas szerintem.

Nem ettől lesz különleges a gyereketek, hanem a tettei, tulajdonságai miatt.

2021. febr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
84%

Ezerszer inkább a Kitti név!

Mayer-Szabó Britniszpirsz vagy Májliszájrusz esetleg nem játszik a listátokon?

Eszméletlen nagy kitolás a gyerekkel egy Riana, vagy ahhoz hasonló celebnév-inspiráció.

2021. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
88%

Alapból nem értem, mi ez a vergődés, hogy nemzetközi neve legyen. Amerikaiakkal dolgozom, belefutottam egy Rhonda Orr nevű nőbe. Hát, sokra ment vele, hogy Amerikában normális neve van, én könnyesre röhögtem magam rajta itt Budapesten, bocsika.

Ki tudja, melyik országban találják nehéznek vagy viccesnek az világ általad ismert kicsike szeletében normálisnak tartott nevet?

Amúgy a Kitti sosem tetszett, de legalább egy hagyományosabb név, a Riana nem hangzana rosszul, de annyira extra, hogy látod, itt is körberöhögtek vele, nem lenne ez máshogy élőben sem.

2021. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is szempont lesz hogy nemzetkozi neve legyen, ugyanis Angliaban elek a nevem pedig Tündi...had ne mondjam mennyi problemam van vele

A Kitti tetszik nekem, viszont szerintem a Riana nagyon gaz, tenyleg ennyi erovel lehetne Shakira

Van rengeteg szep nev amivel otthon is es kulfoldon is ervenyesulne, szerintem a Rianaval nagyon cikiznek kesobb, en nem akarnek olyan nevet adni a lanyomnak ami miatt nevetsegesse valhat a tarsai kozott.

Esetleg Lena/Léna, Leila, Hanna, Kiara, Sarah/Sára, Sofia/Szofia, Abigail/Abigél, Briana, Heidi, Felicia/Felícia, Carmen/Kármen, Liliana/Liliána, Olivia/Olívia, Zoey/Zoé, Naomi, Melani?

2021. febr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jobban tetszik Kittivel. A Rianaról nekem is Rihanna jutott az eszembe és kicsit furcsa is a két magyar vezetéknévvel.
2021. febr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a Kitti ribis és komolytalan (elnézést minden Kittitől) a Riana meg full gáz.
2021. febr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
80%

Nekem nem lenne szempont a "nemzetközi név". Egyrészt ki tudja, hogy ami az egyik országban érthető, az a másik országban az ő nyelvükön gáz. Másrészt a globális világban annyi külföldi van mindenhol, teljesen megszokott. Ha mások leélnek egy életet a közel-keleti vagy kínai/japán nevükkel, akkor hadd ne szégyelljem már én se a magyar nevem miatt, hogy nem értik meg egyből.

A kérdésre válaszolva, a Riana borzalmas, a Kitti ehhez képest jobb, de én azt sem adnám. Teljesen szép a vezetéknév, ritka, hogy egy kötőjeles név ilyen jól hangozzon, biztos valami jobb keresztnevet választanék.

2021. febr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
89%
Nemzetközi név az Anna, a Péter, a Veronika stb. kb az összes bibliai vagy latin eredetű név. Ezek nem magyar nevek egy sem, de a világon bárhol ismert, ezért nemzetközi szinten is jó. Nem értem ezzel mi a baj. A Zsombor, Dorottya, Tünde ezért nem játszanak azoknak, akik külföldön élnek vagy sokat járnak, pedig ezek a nevek is mind normálisak, szépek.
2021. febr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
89%

Azt figyelembe veszitek h angol nyelvteruleten a Kitty kiscicat jelent?


Ha a kettobol lehet akkor Kitti, masik nagyon nem.

2021. febr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
81%
Mayer-Szabó Kitti
2021. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!