Espumisan csepp?

Figyelt kérdés
Baba hasfájására kinek mennyire vált be az Espumisan csepp? Ugy hallottam ez vált be a legjobban a legtöbb babának. Nálatok hogy ment? Mi vált be? 😊
2021. febr. 16. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is jött be.
2021. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekem mindkettő gyerekemnél az Infacol vált be, az Espumisan nem.
2021. febr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Mi is ezt használtuk. A lányom nagyon hasfájós volt, egyéb problémák miatt 1 napos korától. (már a szülészeten is 3-4 órákat sírt).


Mi kiegészítettük az Espumisant hajszárítózással. Sokszor csak az segített, ha melegítettük a hasát (a legkisebb fokozaton, ruhában).

Sokat ringattuk, az apja tartotta hasfájós pózban a karján (hason,keze-lána lógott, mint a lajhárnak).

Melegítőpárna is jó szolgálatot tesz (meggymag vagy szőlőmag.)


Valamint a mellkasodon való altatás megnyugtatja a babát. Nekem sokat aludt a mellkasomon.

2021. febr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
BioGaia
2021. febr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Espumizan bevált, de csak 2 üveggel fogyott aztán megszűnt neki teljesen
2021. febr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk semennyire. Sőt, egyik csepp sem.
2021. febr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából egyik se vált be teljesen de az espumisantól lett elviselhetőbb. A többi semmit nem ért.
2021. febr. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Se Espumisan, se Infacol, se BioGaia nem használt nálunk, sőt, tán még rontottak rajta. Csak a Co-Lactase enyhítette valamennyire, de el nem mulasztotta. 4 hónapos múlt, még küzdünk.
2021. febr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!