Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen autósülést ajánlanátok...

Milyen autósülést ajánlanátok egy 10 hós,8 kilós babának?

Figyelt kérdés
Amelyikről tudjátok, hogy jó a töréstesztje. És inkább minőségi legyen, mint olcsó. Várom a tapasztalatokat!
2010. aug. 17. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Az előírások szerint neki még a hordozó való sajnos. 9 kg-tól vannak a menetiránynak megfelelően beköthető autós ülések. Még a helyetekben egy fél kilót biztosan gyarapodnék, mert nem véletlen ez a súlyhatár.


9-18 kg-os kategóriában szerintem a Besafe Izi Comfort X1 nagyon jó, a töréstesztje kiváló az isofix rögzítéssel. Normál biztonsági öves bekötésnél pedig kategóriája egyik legjobbja. Talán biztonságosabb nála a normál bekötés esetén a Römer King Plus, de ez 20ezerrel drágább és annyit szerintem nem ér már meg. Pedig én is nagyon odafigyelek a biztonságra.

A többi ülés, amit mi néztünk és jó volt a tesztje, nem volt megfelelő, idétlenül nézett ki benne a kisfiam :).

2010. aug. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A legjobb a römer, 100 e Ft körül van.


Mi hosszas keresgélés után a Besafe-et választottuk.


Nagyon jók a törésteszt eredményei, skandináv minőség, ott is gyártják, nem Kínában, a honlapjukon olvasható leírással, minőséggel engem meggyőztek.


Mi a honlapjukról rendeltük, mert ott olcsóbb volt, mint a bababoltban, de természetesen a boltban kipróbáltuk, beleültettük a kislányunkat, hogy kényelmes-e.


Már kb. 1 éve használjuk, nem csalódtunk, nagyon szuper, kényelmes ülés, én úgy tudom, ez az egyetlen ülés, amit a biztonsági öv elöl és hátul is rögzít (A legtöbbet, csak hátul rögzíti), de kapható isofixes is, csak mi nem akartunk olyat.


Itt olvashatsz róla bővebben. Nekünk izi comfort x1 van, de azóta már van újabb, az x3.


[link]

2010. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hú, csajok, nagyon szépen köszönöm. Már nézegettem nálunk is a Besafet, de itt Szlovákiában 380 euróért találtam. Azt már egy picit drágáltam, de itt rábukkantam akciós 50000 forintért, az mégiscsak a fele!
2010. aug. 17. 12:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam ennyi idős és ennyi kiló. Nekünk már Besafe Izi Comfort X3-as ülésünk van, nem izofixes. 53.000-ért vettük és csak ajánlani tudom. Szuper, kényelmes, biztonságos. Igaz ugyan, hogy nincs 9 kiló de a hordozót már nem tudtuk használni mert azt ugye menetiránnyal ellentétesen kell bekötni és Ő majdnem 80 cm, így a lábai egyszerűen nem fértek el.
2010. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nwekünk Besafe X1-es van (9-18 kg-ig), 10 hónapos korában vettük, akkor lett 9 kiló.

A hordozó jó lett volna még 13 kg ig, de hosszra kinőtte.

2010. aug. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!