Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok megbízható minőség...

Ajánlanátok megbízható minőségű, de nem túl drága autósülést 1 éves babának?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 00:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi ezt vettük, nagyon jó, menet közben ha elalszik meg lehet dönteni fekvő helyzetbe! Kényelmes szereti a fiam és a biztonsága is kifogástalan!


[link]

2011. máj. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sokan leszólják itt a naniát, nekünk nincs vele bajunk. Most 13ezerért láttam a Tescoban. (9-18kg)
2011. máj. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Én úgy hallottam,hogy ez az autósülés nem vett részt törésteszten. Tudsz erről valamit?
2011. máj. 15. 13:29
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Töréstesztet minden gyártó saját maga kell, hogy készítsen. Az meg, hogy az ADAC teszten nem szerepelt, nem jelent semmit. Az ADAC ugyanis az a németországi autóklub, és csak olyan üléseket tesztelnek, amit németben lehet kapni. Nem fognak magyarországi forgalmazótól kivinni ülést csak azért, hogy le legyen tesztelve...
2011. máj. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi is olyat vettünk mint az első válaszoló, csak más színben, de annak nincs jelentősége.

Elégedett vagyok vele, lányomnak is kényelmes, és ahogy látom még sokáig tudjuk majd használni, mert van még hely széltében és magasságban is.

Lányom 10 kg, 14 hónapos.

2011. máj. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

Egy jó autósulés nem véletlenül drága, a biztosnás nem 2 fillérbe kerül.

a tescóban meg semmi iylet nem vennék, de mást sem. Amit ott árulnak, az mind oylan is.

2011. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Hale ***** válasza:

A Nanianak vannak gyengébb meg jobb ülései is. 0-18-as van 9000-ért is, meg van pl. ez:

[link]


Ennek töréstesztje is jó, nekünk ilyen volt 6 hóstól 3 évesig, sokat utaztunk vele éjjel is, jól tudott benne aludni, kényelmes is, biztonságos is, megfizethető is. Jó minőségű anyagokból van, használat után jó áron el is tudtuk adni. Ezután meg már elég a 15-36-os.

2011. máj. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi Jané Racing gyerekülésben szállítjuk a babánkat.
2011. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi ilyet fogunk venni, jók a tesztjei, nem drága sokáig jó és sztem kényelmes is.

[link]

Van benne ülés szűkítő is, dönthető a háttámla, hogy kényelmesen aludjon, meg van rajta kikapcsolásjelző, ha a gyerkőc kikapcsolná magát. :)

2011. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is olyan ülésünk van mint az első válaszolónak!!

teljesen meg vagyunk elégedve, a fiam is nagyon szereti!

Ajánlom!!!

2011. máj. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!