Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves kisfiam nem tud...

Egy éves kisfiam nem tud szívószállal inni, ez baj? Hogy tanulják meg ezt a gyerekek?

Figyelt kérdés
Az összes szívószálas pohár 9+ vagy 12+. Vettem egyet a kisfiamnak. Nagyon cukin bekapja a szívószálat, aztán hátradönti a fejét. Tulajdonképpen hogy tanulnak meg szívószállal inni? Nekem kéne valahogy tanítani? Egy logopédus cikkèt olvastam, hogy a szívószál jobb a gyereknek, mint a cumi így gondoltam leváltanám. De hogy?

2021. febr. 20. 13:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%

[link]



Nekünk ez volt 10 hónapos korától .most 13 hónapos és pohárból iszik. Ezt igazán tudom ajánlani !

2021. febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azt még hozzáteszem hogy eltart egy ideig mire rájönnek hogy hogy működik de utána nagyon szuper .
2021. febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Fiam 22hós, kb 2 hónapja tud csak szívószállal inni. Elötte hiába magyaráztam neki. Magától jött rá.
2021. febr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Az én kisfiam 20 hónapos kora óta iszik szívószálas kutacsból. Előtte nem adtam neki, legtöbben 18 hónapos kortól tudnak csak, így nem is próbálkoztam.
2021. febr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy baj. Az én fiam 15 hónaposan jött rá magától. Ezt megtanítani nem tudom hogy lehet,szerintem sehogy. Majd egyszercsak sikerül neki.
2021. febr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
Wow. Nem tudtam hogy ez ilyen bonyolult dolog. 13 hónaposan adtam először ilyet a fiamnak, elsőre ráérzett. A poharat is szívni kellett neki mivel csőrös volt. Rögtön rájött erre is.
2021. febr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Le leszek pontozva,a lányom most lesz 10 hónapos és szivoszalasbol iszik. Csőrösbol és sima pohárból se sikerült mennyiséget inni. Egyébként a szivoszal végén van súly, így akárhogy fordítja jön belőle.

Amúgy úgy jött rá, hogy fogta a cumisüveget és szivogatta, de nem döntötte, csak egyenesen tartotta. Odaadtam neki a poharat, abból meg jött. Nekem is van szivoszalas poharam, direkt abból iszok előtte, az is segített.

2021. febr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is 1 éves kor alatt (de körül mindenképpen) már “kellene” érteniük, max vicces nekik fújni a hangja miatt, de ha szomjas tudnia kellene inni.


Mutatod, hogy szívsz, odateszed a kezét a szádhoz, érzi hogy megy be a levegő. Ugyanezt szívószállal, felszívsz egy papírzsepidarabot, majd mehet a víz.


A kisgyerekek kb 6-7 hónaposan csőrös pohárból is tudnak inni, azt is szívni kell, sőt, már a cumisüveget is, ha szívják jobban jön..

2021. febr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ezek szerint a fiam egy debil.... 🤣🤣🤣


3#

2021. febr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak nem szomjas, és inkább szórakozik, esetleg kísérletezget, és kutató lesz.
2021. febr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!