Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is várja már, hogy apuka...

Más is várja már, hogy apuka lehessen vagy csak én vagyok megőrülve ezért?

Figyelt kérdés

Sajnos még csak 20 éves vagyok, és még van sok vissza az egyetemből, szóval még odébb van. Pesig már nagyon várom :) remélem a prüntyők anyukája is ilyen izgatott lesz, mint én már csak a gondolattól is :):)

Amúgy... Néha elgondolkodom, hogy ez normális-e? 😶



2021. febr. 12. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Hát nagyon cuki vagy😊
2021. febr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Menekülnék tőled
2021. febr. 13. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem is nagyon cuki vagy, de azért menekülnék ha ezt az első randin előadnád. Bulizz, utazz, élvezd az életet, mert gyerekkel minden nagyon más lesz, mondjuk délelőtti (rosszabb esetben reggeli, ha hajnalban kel fel) alvásról szó sem lehet, úgyhogy a bulik se nagyon jönnek szóba, de egy moziba se tudsz elmenni a pároddal, ha nem tudjátok sehova lepasszolni.
2021. febr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fú így visszaolvasva ténlyeg kicsit para xD jó álmos lehettem 😂 jó nyílván ezt nem így adom elő élőben😂😂
2021. febr. 13. 09:22
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
Azért olvass utána mélyebben,a nem.cuki részeknek is. Éjszakai nem.alvas,uvoltes,órákon át,utána az állandó készenlét. Lehet nem alszol évekig át egy éjszakát. Csak mondom. Az már nem olyan jó buli;) két év után szerintem már abszolút élvezhető. Addig küzdelmes.
2021. febr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!