Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinek a par honapos...

Valakinek a par honapos kisbabaja volt mar covidos? Egyaltalan elkapjak e a kicsik? Mennyire veszelyes?

Figyelt kérdés
2021. febr. 22. 12:38
 1/5 Derjaderja ***** válasza:
78%

Mi most voltunk, nálunk mindenkinek enyhe tünetei voltak. A 2,5 hónapos fiamnak 2 vagy 3 reggelen kellett szívni az orrát, és volt 1-2 délután, amikor tapintásra enyhe hőemelkedése lehetett, de nem mértem. Nyűgős sem étvágytalan nem volt.

Anyatejes, ez esetben számíthat, a covid elleni antitestek nagy koncentrációban vannak az anyatejben, ha az anyuka is fertőzött.

2021. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm 10 hónaposa volt covidos. Megúszták egy kb.3 napos lázzal,bár alig tudták neki lehúzni. De áment rajta hamar és nyom nélkül szerencsére.
2021. febr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pár hónaposról nem tudok, de barátnőm kicsit nagyobb fia volt. Köhögött pár napig. Az tűnt fel, hogy másfajta köhögés volt, mint a megszokott. A szülők kb. 1 hétig nem éreztek szagokat, az apukának volt 2 napig hőemelkedése, de ennyi. :))
2021. febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én covid fertőzötten szültem, így kb lehetetlennek tartom hogy ne adtam volna át neki. Hálistennek semmi baja nem lett pár naposan sem.
2021. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiam 3 hónapos volt mikor elkapta. Piros torok, hőemelkedés, láz. 3 nap alatt lepergett. Nekünk 1 hónap volt a teljes gyógyulás.
2021. márc. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!