Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Decemberben születendő babának...

Decemberben születendő babának milyen babakocsit ajánlanátok? Nekem fontos, hogy könnyű legyen és kicsire össze lehessen csukni.

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mindenképpen nagy legyen a kereke a latyak, hó stb. miatt.
2010. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

szia. nekem is decemberi a lányom. Mi pierre cardin 646-os kocsink van.

Nekem is első szempont volt hogy könnyű legyen és kicsire össze lehessen csukni, mert különben nem fog beférni a kocsimba :-)

Küldök egy linket. a mienk ugyan ilyen, csak újabb kiadás.

[link]


Nem tartom jó ötletnek a nagy kereket, mert ha nagy a kereke, tutira nem tudod kicsire összecsukni, valamint bazi nehéz lesz...

2010. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Vagy-vagy... minden elvárásnak 1 kocsi sem felel meg. Ha kicsit szeretnél, könnyűt, akkor azt nehezebb tolni. Ha stramm kocsit választasz, annak nagyobb a súlya.

Decemberi babának mindenképpen mózeskosarasat javasolnék. Ha az anyagiak engedik, akkor Peg Peregot, azok könnyű és könnyen kezelhető babakocsik.

Esetleg lehet 2 kocsi is: egy klasszikus mélykocsi az első 6 hónapra mózessel, nagyobb kerekekkel, ringatja a babát, könnyű télen is tolni, majd jövő nyáron beszerezhetnétek egy kisebb, könnyebb kocsit, 2 funkciósat. Ez a megoldás nem feltétlenül drágább, az igényektől függ.

2010. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is téli babám van, most vagyunk 11 hósak, az elmúlt hónapok alapján vennék egy bolygókerekes , közepes kerékméretes zárt mózeskosarast/sportkocsist + egy kicsi babakocsit hordozóval a kocsiba.

Én egy 3 funkcióst vettem, Giordani 3per8-ast, ami autóban nagyon jó (mindennap autózok), a vázra tök gyorsan csatolható szuper kocsi, isofixxel, a baba végigaludta a délelőtti bevásárlásokat, de télen a latyakban elkelt volna egy masszívabb (minden délután sétáltunk).

2010. aug. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az nem feltétlen igaz, hogy ha nagy a kerek, akkor az nehéz is. A mi kocsinkank is nagy a kereke, mégis könnyű, és nagyon könnyen irányítható. Külön helyezhető ré a mózes, sportrész és hordozó is, így sajnos nem fér el kis helyen.

Nekünk ilyen van, a mi fiunk is decemberi:

[link]

2010. aug. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok. szerintem felesleges mózeskosaras babakocsit venni, főleg egy téli babának. Mire kiviheted a gyereket, elmúlik az az iszonyatos hideg, utánna meg már a gyerek is nézelődni akar, jobb neki a sportrészben feküdni. Vagyis nekem ez a tapasztalatom.
2010. aug. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Téli az én lányom is, mindenképpen ragaszkodtam a mózeshez. Nem bántam meg. Ha autóba is beköthető, akkor szuper, sokkal jobb a babának, mint a hordozó.

Télen 4-6 hetes kortól szabad kivinni a babát.

2010. aug. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyit szánsz rá. Én a jane carrera pro+ nomad-ot ajánlanám. Nekünk ilyen van, imádom, de elég húzós az ára, én használtan vettem használtan.

Közepes kerekek, esernyőre csukható, könnyen tolható. A mózes fektetve köthető, vázra tehető.

2010. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekünk olyan volt, hogy a vázra lehetett mózeskosarat tenni és dönthető támlájú ülős részt is. a mózeskosár szerintem praktikus, mert mi sokszor mentünk a szüleimhez és nem vittem kiságyat, abban aludt, ráadásul nekem valahogy melegebbnek tűnik. elég sokáig jó volt. az én babóm novemberi, mire már nézegetni akart pont tavasz lett és vettük elő az ülős részt. mondjuk azon nem volt napellenző(tető), napernyőt vettem rá. képet nem tudom mutatni, egy kisebb bababoltban vettem. és az alján rácsos kosár volt, amit külön szerettem. szimpla, nagyméretű gumikereke volt, nem bolygósítható. ja és és már 1 hetesen vittem rövidke sétára.

igazából te tudod mi felel meg az idényeidnek. annyival szerintem nem másabb kocsi egy téli babának.

2010. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi is Jane kocsit vettünk. Nagyon szeretem, mert könnyű és kocsiba köthető a mózese. Valóban húzós az ára, de mi is sokat autózunk és a baba jókat aludt benne ztazáskor, bevásárláskor. Amikor nagyon rossz idő volt, akkor is sétáltunk bevásárló központban többnyire. 3 hetesen már templomi koncertre mentünk a babával.
2010. aug. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!