Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincs energiám a kislányomhoz....

Nincs energiám a kislányomhoz. Mit tegyek??

Figyelt kérdés

14 hónapos a lánykám. Egyszerűen mindig fáradt vagyok... Kialvatlan, semmi energiám nincs. Sokszor annyira nehéz még reggel felkelni is, utána menni 5 percenként a lakásban.

Persze, tudom, ez ezzel jár, és nincs is ezzel baj, de nekem teljesen elfogytak már a tartalékaim egy év alatt.

Mamák nem segítenek, hogy kicsit tudjak töltődni. Férjem próbál, de ő is fáradt, sokat dolgozik.

Azt mondta mindenki, hogy a gyerekkel majd meg fog jönni az energia, de nekem nem jön... 😔😔


2021. febr. 28. 15:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szedj vasat, béres cseppet, d vitamint.. vagy depresszió tünete is lehet. Egyébként sokszor hasonlóan érzek, már nagyobbak de kettő van. Este mikor elalszanak már azon vagyok kiborulva hogy másnap korán reggel kezdődik újra. Főleg hétvégén, dolgozni sokkal pihentetőbb.
2021. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező vérszegény vagy! Szedj vasat, folsavat és B12 vitamint!
2021. febr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
3%

Szóval lusta vagy.


Nekem is 14 hos, fél éves korától jár, ma már szalad, sosem pihen. Éjjel fogzás óta óránként kelek mindig hozza. Minden nap. Szoptatom is még.


Minden nap szex, főzés, takarítás. Amikor csak tudunk programozunk. Sétálok a picivel, udvaron jatszunk. Iskolát vegeztem tavaly.


Nincs segítségem, párom sokat dolgozik. Ha itthon van örülök h9gy vele lehetek, nem hagyom itt őket.


Viszont szeretjük egymást és egyikonk se fog a fáradtságra semmit:)

2021. febr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
Mikor volt legutóbb egybefüggő 3-4 órád gyerek nélkül? Mert ha több hónapja, pláne ha a szülés előtt volt ilyen utoljára, akkor nem csoda, hogy már valamifajta kiégés jelentkezik. Ha van pénzetek babysitterre vagy valami, vagy van egy megbízható barátnő vagy bárki, aki elvállalja a babát, akkor jó lenne kivennetek a férjeddel egy pár óra "szabit", sokat segíthetne. Ha sehogy nem tudjátok megoldani, akkor sajnos valahogy ki kell bírnod... Azért jó lenne, ha legalább a férjed tudna neked egy ilyen pár órás szünetet biztosítani, még ha közös programot így nem is tudtok csinálni.
2021. febr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Olyan mintha tök lusta lennék, sokszor megmozdulni is fárasztó már. Pedig épp hogy soha nem voltam az!


Lehet hogy ez az elszigeteltség, monotonitás is rájátszik... 😟


Köszi Nektek, szedek akkor ilyeneket!

2021. febr. 28. 16:03
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Tökre átérzem. Mindhárom gyerek 15-18 hónapos kora körül éreztem úgy, hogy megmakkanok, ha nem szabadulhatok el kicsit a 24 órás szolgálatból.

Nekem szerencsém volt, anyósom elvitte őket egy ottalvós hétvégére.

Valahogy neked is ez tenne jót, csak 1 éjszaka, amikor addig alszol reggel, ameddig jólesik.

A hármasnak meg a bárcás anyját, ha troll azért, ha agyatlan bezzeganyu, akkor meg azért.

2021. febr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

4-es, a terhességem óta nem voltam egyedül ennyit 😆

Igen, valamiféle kiégésre gondoltam már én is... 😔

Nem tudom megfizetni, és senki sem vigyáz rá helyettünk. Max ha orvoshoz kell mennem.

Hát igen, jó lenne feltöltődni.


3-as szupermamit üdvözlöm! Az ehhez hasonló hozzászólók miatt van, hogy sok anyuka érzi magát olyan szarul a bőrében, mert azt hiszi, hogy ő az alkalmatlan rá, és egyedül van a gondjaival. Igazán örülök, és gratulálok, hogy ilyen hiper-szuper vagy! 👏

2021. febr. 28. 16:12
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Most jobban érzed magad 3-as, hogy odaböktél még a kérdezőnek? Jól van te szuperanyu, veregesd meg a vállad, hogy te milyen tökéletes vagy. Remélem empátiára nem te fogod nevelni a gyereket.
2021. febr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

Nekem már felnőtt a fiam, szóval nincs kisgyerekem, de ne lepődj meg amit most írok. Nekem sincs élet energiám. Alig bírok reggelente felkelni, nincs kedvem semmihez.

Szóval ne érezd magad lustának vagy rossznak.

Mindössze csak annyi, hogy vitaminhiányod van, és itt a tavaszi fáradtság.

Vitamin szedése mellett, én tanácsolom ( nem kell megfogadni ha nem akarod), hogy ha nincsennek nagyszülők akik segítenének, akkor fizess egy babysitternek , hogy pár órát csak kettesben a férjeddel tölthessetek gyerek nélkül. Vagy csak azért, hogy végre egyhuzamban tudj aludni 6 órát. Nagyon sokat fog segíteni ez is.

2021. febr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
A 3-as Krisztike, csak már nem jelezteti ki a nevét. Mindig ilyen volt, büszkén veri a mellét, hogy mekkora szuper anya, feleség. Kár hogy egy rák és barátai nem lesznek ilyen személyiséggel.
2021. febr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!