Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem jatszik konkret...

Miert nem jatszik konkret jatekkal egyedul a 2 evesem?

Figyelt kérdés

2 eves a kislanyom es egyedul max fel-ala maszkal, pakolaszik es ennyj. Jatekkal nem jatszik egyedul soha egy percet se. Egyedul a rajzolas(firkalas) amit szokott hozni akkor odaultetem az asztalhoz es azzal elvan kb negyed orat de amugy semmivel, pedig van kiskonyhaja meg probalok figyelni h ne halmozzal el jatekokkal de legyen is neki pont eleg, eletkoranak megfelelo stb

Amugy nem lerazni akarom szegenyt en szivesen foglalkozom vele csak furcsa nekem h ennyire nem koti le semmi egyedul

Nektek mennyit jatszott egyedul a gyerek ennyi idosen?


2021. márc. 5. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Hát nem sokat játszott egyedül!

Pedig neki aztán volt játéka.

A műanyag kisházban szeretett játszani nagyon de azt is csak velem ha én bebújtam. A kiskonyháját is beraktuk oda. Ott max fél órát volt el egyedül utána bemásztam hozzá.

Inkább szerepjátékokat szeretett játszani de az ugye két emberes.

Babakocsiv is eljátszott, babázott is de nem sok idejig.

2021. márc. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Semmivel nem játszott egyedül nekem sem :(

Mindenhova kellettem és úgy is csak ideig óráig...hamar elunta.

2021. márc. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindennel eljátszottak naphosszat. Emlékszem egyszer a játszótéren különböző méretű kövekkel szerepjátékozott órákig :D

Duplója van?

2021. márc. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van duploja de meg a formabedobozas is nehezen megy nem tul ugyes benne ezert a duplo osszerakasa is hat... nem annyira megy neki
2021. márc. 5. 21:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem is neki kell összerakni, te is összerakhatod neki. Az enyémeknek volt az a családi háza duplóból, azzal nagyon el lehet lenni.

Ikea kiskonyha is jó, babák ha babás, enyémek plüssökkel játszanak baba helyett azóta is.

Könyveket is szerettek nézegetni 2 evesen, meg a kirakó ment még.

És sokat voltunk játszón kismotorozni, nem tudom, az most mennyire opció.

2021. márc. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

En osszerakom neki szivesen a duplot csak akkor tovabbra se egyedul jatszik😃

Mint mondtam kiskonyhaja is van de nem nagyon jatszik vele egyedul csak velem egyutt. Babaja is van azzal max annyit h betakargatja meg egyik helyrol teszi a masikra es ennyi

Kirakozno se tud egyedul

2021. márc. 6. 10:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, ugyan nincs gyerekem, de hasonló voltam kicsiként :)

Még óvodában is csak rajzoltam egész nap, nem szerettem játszani konkrét játékokkal olyan 8 éves koromig szerintem, utána testvéremmel játszottunk mindenféle babával, duploval, de egyedül inkább szerettem rajzolgatni. Minden gyerek más, szerintem ne aggódj, csak egy kis művészt kaptál te is :D Midnen jót, ne aggódj, majd fog játszani, ahogy nagyobb lesz!

2021. márc. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!