Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idős picivel mennétek...

Milyen idős picivel mennétek esküvőre?

Figyelt kérdés
A férjem testvéréék most jelentették be, hogy júliusban esküvő. Én június közepére vagyok kiírva, szóval ha minden jól megy, a babánk kb 1 hónapos lesz az esküvő idején.
2021. márc. 6. 00:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%

Le leszek pontozva....


Mi is nagyjából ilyen idősen vittük a picit esküvőre, lagzira.


Nem tudom, hogy mennyire tettünk rosszat vele (anyum szerint ezért izgága a gyerek).


Mérlegelném, hogy mennyire kell messze menni, lehet-e külön szobában/helységben megpihenni a kicsivel. Nem tudom, hogy a vírus mennyire lesz akkor jelen, mert most az sem utolsó szempont.


Meg meglátod, hogy hogyan fogod bírni. Nekem az volt az első nagy kimozdulásom, hát nagyjából a menyecske táncig bírtam.

2021. márc. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%

Hát ezt így előre..... Sokmindentől függ. Te hogy leszel, kicsi hogy lesz, hasfájás, szoptatás.... Stb

Én mikor a fiam 1 hónapos volt, a hátam közepére nem kívántam volna egy esküvőt. Császárral szültem, szoptattam (akkor nagyon sokat kellett cicin lennie), hasfajós volt. Ha nem szopizott, aludt vagy sírt. Ha aludt én is mert éjszaka sokat kelt. Szóval sztem előre ezt így nem lehet megmondani.

2021. márc. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
26%
Sosem vinnék kisgyereket esküvőre. Max 14-16 éves kortól esetleg oda valók, amennyiben tudnak viselkedni, meg lettek nevelve. a gyerekek simán elcseszhetik a párnak, ha végig visítják például a szertartást. Ha meg állandóan a gyerekkel kell foglalkozni, azokra nem marad idő akik tulajdonképp meghívtak.
2021. márc. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Fél éves volt a lányom, mikor esküvőre voltunk meghívva. Elmentünk, este 9-10-ig csendes zene és beszélgetés volt, azt bírta, nekem viszont végig vele kellett foglalkoznom. Akkor az apja felvitte a szobába aludni, én maradtam a lagziban. 11-kor én lettem rosszul a fáradtságtól és utánuk menten a szobába, onnantól se kép, se hang. Fontos rokon volt, ezért jó, hogy ott voltunk, de ilyen picivel nekem nagyon munkás volt.
2021. márc. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
10 hónapos és majdnem 2 éves volt a 2 gyerkőc, mikor utoljára esküvőn voltunk. Csendben végigülték a szertartást, szépen vacsiztak, a nagy evett egy kis tortát is, táncoltak az apukájukkal, aztán hazamentünk. Szuper volt, kár lett volna kihagyni a barátnőm esküvőjét csak mert kicsik voltak a gyermekeink.
2021. márc. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
29%
Mondjuk olyan 12-14 éves picivel esetleg. Miután két esküvő is kuka lett az ordítás/ kergetőzés stb miatt; arról nem beszélve, hogy szegény szülők is mindent csináltak csak nem kikapcsolódtak, az én esküvőmön a korhatár ez a kb 12 év lesz - mondjuk én nem is szeretem a gyerekeket és szerencsére 1-2 kivételtől eltekintve a baráti / rokoni kör is hasonló. Egy kifejezetten gyerekszerető, népes családban mondjuk beleférhet 0km-től bármekkora gyerek; ezt a házasulandók érzik a legjobban, őket kérdezd, csak ne legyél megsértődve, ha esetleg olyat hallasz ami nem szimpi
2021. márc. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%
12-14 eves pici 😂
2021. márc. 6. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen kicsi babával nem mennék. Öt hetes volt a Kislányom, mikor odáig sem jutottam el hogy vizsgázni el tudjak menni a szomszéd városba, napi 12 órát szopizott, ha leraktam ordított. 10 hónapos volt mikor esküvőre, lagziba mentünk, nagyon élvezte, este 11ig bírta, utána mentünk haza. Nekem nem volt ugyan igazi szórakozás messziről nézni a táncot, de amikor nem volt hangos zene jó volt. Szoptatni, altatni volt külön szobám a helyszínen, egyébként nem maradtunk volna eddig.
2021. márc. 6. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%

na de nem mindegy, hogy csak egy esküvő, vagy lagzi.

ilyen picivel én úgy gondolom, hogy a lagzi sok. ez az az időszak, amikor épp szokják egymást anyuka meg a pici, összeszoknak, lábadozik anyuka, alakul a család.

ettől függetlenül, ha nálunk lenne ez a helyzet, és jól vagyok, bírok is, ha a közelben van az esküvő, arra elmennénk. de a lagzira semmiképp. nem hiányozna a hangos zene a picinek, végig hordozóban vagy babakocsiban lenne esetleg hordozókendőben, ami egész nap, este nemigen lenne kényelmes. idegen a hely, a sok ember... 1 honapossal lagzit semmiképpen nem vállalnék be, később is helyzetfüggővé tenném, vagyis a picitől függővé

2021. márc. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
32%
Én a polgárira elvinném, apa addig tologatja babakocsiban kint maximum.
2021. márc. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!