Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék házikosztot adni...

Szeretnék házikosztot adni majdnem 1 éves babámnak, de például a mai milánóit is utálta! Mit tegyek, hogy rászokjon arra az ételre mit mi eszünk?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Eddig mit kapott enni? Mennyire volt fűszeres a mai ebéd? Eddig használtál az ételébe fűszereket? Ha igen, akkor a ti ételeiteket kellene kicsit hasonlatossá tenni az eddig általa ismertekhez, tehát enyhébben kellene talán egy ideig fűszerezni, lassan emelni a fűszerezést, hogy legyen ideje hozzászokni, ne legyen számára hirtelen túl erősek, intenzívek az ízek.
2010. aug. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz.tíz hónapos koráig teljesen só és fűszermentesen főztem neki, aztán már enyhén fűszereztem.most szoktatom a házikoszthoz,ízlik neki minden.persze gyengébben fűszerezek
2010. aug. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

először nekünk a cukkini ment krumplival só nélkül.....amikor jött kérincsélni a kajánkból akkor adtunk neki pár falatot.....pl ő a krumplistésztától teljesen bepörgött, de van amit nagyon nem szeretett.....szépen lassan és fokozatosan.....minden gyerek imádja a milánóit, de elsőre az én fianak se tetszett, volt olyan kaja, ami állagra nem volt jó, ízre ette.....ezeket inkább turmixoltam....ki kell tapasztalni.

Az enyém most kettő lesz, de a csípősen kívül mindent eszik!

2010. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia én a házi ragut szelidíteni szoktam, főzök bele plusz zöldségeket, vagy rizst, hogy ne legyen anniyra intenzív a paradicsom.
2010. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Régóta az én főztömet eszi (főzelékek fűszeresen ) ! Lehet ,hogy az állaga zavarta ,picit szárazabb azért ? Hogy csináljam ?
2010. aug. 18. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!