Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktasam a kislányom...

Hogyan szoktasam a kislányom csörikés pohárbol inni egyszerüen eldobja aztán odaadtam játszon vele hogy barátkozon vele de még mindig nem szeret belöle inni csak rágja a csörét max mit tegyek hogy rászokjon?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

mennyi idős?

én megpróbálnám sima pohárból itatni, hátha azt elfogadja. (széles peremű a jó.)

2011. ápr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik pici, aki meg nem tudja hogy kell inni belole csak ragja ezt a fajta poharakat. legyel turelmes, meg ra kell neki jonni, hogy mire van ez, mit varsz el tole.
2011. ápr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
7,5 honaposdak vagyunk!Köszönöm a válaszokat
2011. ápr. 17. 17:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp ne "játszon" vele, először, ha igazán szomjas érdemes rávenni, hogy ez van és nagyon jó dolog. Legfőképpen étkezéseknél. Ha tudatosult benne, hogy mire való, akkor rá lehet bízni később.
2011. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia az én fiam is először nekem akart inni belőle de aztán úgy csináltam mintha én is innék belőle és mondtam neki közben hogy milyen finom.
2011. ápr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm kislánya 17 hónapos és a mai napig nem tud mit kezdeni a csőröspohárral pedig az anyja már 6 hónapos korába tanította belőlle inni!A gáz az,hogy pohárból sem nagyon még mindíg csak a cumisüveg!
2011. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 krisztivan ***** válasza:
Az én kisfiam 6 hós se volt még mikor vettem neki silikon csőröst.Először csak játszott vele kb.egy hétig.Addig-addig rágcsálta a csőrét mire jött belőle valami és azóta is egyedül iszik beleőle.Most 7 hós múlt.Szerintem a játéknál jobb "tanítómester" nincs.
2011. ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

akkor nekem szerencsém volt:)

az én kisfiam egyből rákapott és tudott inni belőle,bár,hogy hozzátegyem,nem szereti,mert azóta feleannyit iszik,mint előtte.ő is rágja a szilikont :)

viszont abból iszunk,vagy pohárból...a cumisüveg nincs többet!!! :)

2011. ápr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!